Pasirašyta projekto „Telšių, Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpų techninių parametrų gerinimas ir eismo saugos priemonių diegimas“ finansavimo sutartis

2019-04-16

 

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2019 m. kovo 19 d. į sakymu Nr. 3-132 projektui „Plungės miesto Telšių, Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpų techninių parametrų gerinimas ir eismo saugos priemonių diegimas“ (toliau – Projektas), planuojamam į gyvendinti pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 priemonę „Vietinių kelių vystymas“ skirtas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo iki 769 797,40 Eur.

2019 m. balandžio 10 d. buvo pasirašyta dvišalė Projekto finansavimo sutartis tarp Plungės rajono savivaldybės administracijos ir viešosios į staigos Centrinės projektų valdymo agentūros.

Projekto tikslas – plėtoti Plungės rajono susisiekimą vietinės reikšmės keliais, gerinant techninius parametrus ir diegiant eismo saugos priemones.

Projekto uždavinys – rekonstruoti Plungės miesto Telšių, Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpas ir į rengti eismo saugumą užtikrinančias priemones.

Projekto į gyvendinimo metu planuojami šie darbai Plungės miesto Telšių, Rietavo, Laisvės ir Minijos gatvėse: naujos gatvių asfaltbetonio dangos konstrukcijos su naujais pagrindais pagal gatvės kategorijos reikalavimus į rengimas; naujos šaligatvių dangos konstrukcijos su naujais pagrindais į rengimas; esant poreikiui numatomi elektros linijų tiesimo ar kitų inžinerinių tinklų iškėlimo darbai. Taip pat bus į rengta mažoji žiedinė ar kito tipo sankryža Telšių g. – Laisvės g. bei Rietavo g. – Laisvės g. sankirtose, greičio mažinimo kalneliai; Laisvės gatvės vienoje pusėje bus į rengtas dviračių takas, bus atnaujinti želdiniai, mažosios architektūros elementai, pėsčiųjų perėjos, gatvės ir pėsčiųjų tako apšvietimas; į rengtos nuovažos į kiemus ar šalia esančius objektus, į rengtas lietaus nuotekų nuvedimas ir surinkimas, poilsio aikštelės. Įgyvendintas projektas tiesiogiai prisidės prie Plungės rajono automobilių kelių tinklo vystymo ir eismo saugumo situacijos gerinimo.

Darbų į gyvendinimo pabaiga numatyta 2022 m. kovo mėnesį .

 

Informaciją rengė
Strateginio planavimo ir investicijų
skyriaus vyr. specialistė Agnė Stankūnienė
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.