Pasirašyta žiedinės sankryžos Plungės miesto Dariaus ir Girėno gatvėje, kuri sutampa su rajoniniu keliu Nr. 3201 Truikiai-Prūsaliai, statybos sutartis

2019-03-01

 

Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis pasirašė žiedinės sankryžos Plungės miesto Dariaus ir Girėno gatvėje, kuri sutampa su rajoniniu keliu Nr. 3201 Truikiai-Prūsaliai, statybos sutartį . Viešojo pirkimo konkursą laimėjo jungtinės veiklos partneriai – UAB „Plungės lagūna“ ir AB „Eurovia Lietuva“.

Pagal šį pirkimą pasirašytos dvi sutartys. Rangovas pasirašė sutartis su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) ir su Plungės rajono savivaldybės administracija.  Bendra pirkimo vertė – 330 754,58 Eur (su PVM). LAKD sutarties vertė – 198 438,38 Eur su PVM, Savivaldybės – 132 316,20 Eur (su PVM).

Darbai ir paslaugos turi būti atlikti per 8 mėnesius nuo sutarties į sigaliojimo dienos. Techninio darbo projekto (LAKD darbų dalies) parengimui numatyti 2 mėnesiai nuo sutarties į sigaliojimo. Darbai turi būti atlikti per 6 mėn. nuo darbo projekto parengimo.

Rangovas pagal abi sutartis turės atlikti šiuos darbus: parengti techninį darbo projektą, į rengti žiedą, Dariaus ir Girėno gatvėje sutvarkyti 0,096 km važiuojamąją dalį , Lentpjūvės gatvėje sutvarkyti  0,022 km važiuojamąją dalį , naujoje gatvėje (be pavadinimo) – 0,012 m važiuojamąją dalį , į rengti lietaus nuotekų tinklus ir apšvietimą.

2017 metais po į vykusio viešojo pirkimo LAKD savo dalies darbų sutarties nepasirašė dėl į vairių interpretacijų. Savivaldybė tuo metu sutartį su rangovu pasirašė, ir rangovas į vykdė visus sutartinius į sipareigojimus. Pagal sutartį rangovui buvo apmokėta už atliktus darbus iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų.  

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.