Pasirašė rangos sutartįdėl pastato Alsėdžiuose, Telšių g. 3, rekonstravimo

2019-02-17
Pastatas dabar

 

 

 

 

Vasario 15 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis su įmonės „R2K grupė“ vadovu Tomu Kurliu pasirašė rangos sutartį dėl administracinės paskirties pastato rekonstravimo, keičiant pastato paskirtį į kultūros (Telšių g. 3, Alsėdžiai). Pasirašant sutartį taip pat dalyvavo įmonės „R2K grupė“ projektų vadovas Mindaugas Skersys bei Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis ir šio skyriaus vyr. specialistė Aistė Daukšienė.

Planuojama pastatą Alsėdžiuose rekonstruoti per 9 mėnesius, o jei dirbant atsirastų trikdžių, sutartyje numatyta galimybė rangos sutartį pratęsti dar 3 mėnesiams. Du mėnesiai numatyti darbo projektui parengti bei konstrukcinės dalies ekspertizės išvadai gauti, 7 mėnesiai – rangos darbams. Pasirašytos sutarties numatytų darbų vertė  – 475554,2 euro.

Įmonės „R2K grupė“ vadovas T. Kurlys sutarties pasirašymo dieną buvo nusiteikęs optimistiškai ir kalbėjo, jog gamtos sąlygos jau greitai bus palankios numatytiems pastato rekonstravimo darbams pradėti. Pasirašę sutartį „R2K  grupė“ atstovai išvyko į Alsėdžius apžiūrėti ir įvertinti esamą pastato būklę, susipažinti su vietos seniūne Danute Repšiene, taip pat įvertinti sąlygas, kaip į būsimą statybvietę atvesti elektros įvadą, vandentiekį.

Pastato rekonstravimo projektas padalintas į du etapus. „R2K grupė“ įgyvendins pirmo etapo sprendinius:  rekonstruos pastato pirmą aukštą ir mansardą (antru etapu planuojama sutvarkyti pastato rūsį ir sklypą).

Pagal planą numatytą, kad į rekonstruotą pastatą bus galima patekti per pagrindinį įėjimą iš Telšių gatvės pusės. Pirmame pastato aukšte planuojama įrengti kabinetus, archyvą, raštinę, muziejų, patalpą praktikos darbams, sanitarinius mazgus. Mansardoje bus persirengimo kambariai, kabinetai, valytojos patalpos, rūbinė bei pasitarimų patalpa. Numatyta, kad pastato vidus bus pritaikytas ir žmonėms su negalia, kad visi norintys galėtų laisvai į pastatą patekti, judėti ir naudotis lankytojams skirtomis patalpomis.

Baigus pastato rekonstravimą bus išpildyta alsėdiškių svajonė po vienu stogu turėti tinkamas patalpas seniūnijai, bendruomenės ir kultūros veiklai, bibliotekai ir muziejui.

Pastato vizualizacija (po rekonstrukcijos)

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.