Pagerbti Plungės rajono ūkininkai

2021-11-16
Pagarba rajono žmonėms yra vienas iš svarbiausių Plungės rajono savivaldybės prioritetų – kiekvienais metais kartu su Lietuvos ūkininkų sąjungos Plungės skyriumi organizuojame ūkininkų pagerbimo ceremoniją.
 
Saulėto penktadienio popietę kukliu, bet nuoširdžiu renginiu vėlgi padėkojome tiems, kurie dirba žemę, augina gyvulius, savo rankų bei širdies šiluma puoselėja nuostabias sodybas.
 
Pagerbimo-apdovanojimų ceremonija pradėta Plungės šv. Jono Krikštytojo parapijos dekano klebono kun. Vytauto Gedvainio sveikinimu ir duonos šventinimu.
 
Kaip ir kasmet, gražių padrąsinimo žodžių ūkininkams negailėjo Plungės rajono savivaldybės ir administracijos vadovai: meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas čŒesnauskas. Renginyje dėl užimtumo negalėjęs dalyvauti Administracijos direktorius Mindaugas Kaunas taip pat siunčia visiems rajono ūkininkams nuoširdžius padėkos ir pagarbos linkėjimus.
 
Ūkininkus sveikino ir už jų sudėtingą bei visiems reikalingą darbą dėkojo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo Plungės biuro vadovė Dalia Vaičekauskienė bei Lietuvos ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus pirmininkas Marijus Kaktys.
 
 
 
Apdovanojimai ūkininkams įteikti pagal šias kategorijas: „Gražiausia sodyba“, „Metų ūkis 2021“, „Gražiausia ūkininko sodyba“ bei „Jaunasis ūkininkas“.
 
Meras, Administracijos direktoriaus pavaduotojas bei Administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Airida Montvydienė apdovanojimus už gražiausias rajono gyvenamųjų vietovių sodybas įteikė šiems Plungės rajono gyventojams:
• Giedrei Daukšaitei (Platelių seniūnija);
• Jurgitai ir Virginijui Gramauskams (Paukštakių seniūnija);
• Danutei Onai Abrutienei (Kulių seniūnija).

Dovanos ir padėkos šiems gražiausių Plungės rajono ūkininkų sodybų šeimininkams:
• Ingridai ir Vidmantui Rusiams (Stalgėnų sen.);
• Silvai ir Vytautui Lučinskams (Žemaičių Kalvarijos sen.);
• Nijolei ir Steponui Dovidavičiams (Platelių sen.).
Pažymėtina tai, jog šie nugalėtojai pagal vietas neskirstyti – kiekviena sodyba yra unikali ir išskirtinė.

,,Jaunaisiais ūkininkais“ paskelbti ir už pastangas kuriant tvirtą ūkį pagerbti Aušra ir Juozas Jurčiai (Platelių sen.).
 
Padrąsinantys linkėjimai skambėjo ir tris prizines vietas pelniusiems konkurso „Metų ūkis 2021 m.“ nugalėtojams, brandinantiems ir auginantiems nuostabų derlių:
• Pirmoji vieta atiteko Nausodžio seniūnijos ūkininkams Dainai ir Juliui Martišiams!
• Antrąja vieta džiaugiasi Nijolė ir Arvydas Prišmontai iš Šateikių seniūnijos;
• Trečioji vieta atiteko Evaldui Bružui iš Alsėdžių seniūnijos.
 
Renginio pabaigoje gražios iniciatyvos kūrėjai dėkojo visiems rajono ūkininkams už aktyvumą ir nenuilstančias jų pastangas gražinant savo sodybas bei gausinant derlius, taip prisidedant prie bendro Plungės rajono grožio, ekologiškumo ir bendruomenių vienijimo.
 
Dalinamės nuoširdaus, šilto renginio akimirkomis!
 
       
 


 

   
 
 
 
 Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
 
 
 
 
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.