Pagerbti menui ir kultūrai nusipelnę žmonės (renginio nuotraukos, videosiužetas)

2019-06-18

 

 

Birželio 15 dieną kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose įvyko iškilmingas Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Seimo nariai Jonas Varkalys, Jurgis Razma, Andriejus Stančikas, Plungės garbės piliečiai, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, į Plungės miesto šventę atvykusių užsienio šalių miestų-partnerių delegacijos, savivaldybės įmonių vadovai, kiti garbingi svečiai.

Iškilmingas Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis yra viena iš sudėtinių Plungės miesto šventės dalių. Sveikinimo žodį tarę Seimo nariai pasveikino tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktą merą Audrių Klišonį bei naujos sudėties Plungės rajono savivaldybės tarybą, palinkėjo dirbti darniai ir visuomet rasti Plungei ir rajono žmonėms teisingus sprendimus.

Meras A. Klišonis apžvelgė, kokie savivaldybei buvo praėjusieji metai, priminė, kad šie metai Plungei ir visam regionui svarbūs tuo, jog 2019-ieji paskelbti Žemaitijos metais.

Meras pažymėjo, kad Plungės savivaldybė žengia į naują darbų etapą: baigiamas statyti tunelis po geležinkeliu, pradėta Babrungo slėnio estrados rekonstrukcija, greitai duris atvers Plungės bendruomenės namai, laukia ketvirtasis M. Oginskio rūmų atnaujinimo etapas, po to seks ir žirgyno pastato pritaikymo sporto ir kultūros poreikiams darbai.

Meras pasidžiaugė, kad Plungė turi nuostabių partnerių užsienio šalyse ir kiekvieną delegaciją pasveikino jų gimtąja kalba.

Iškilmingoje aplinkoje šiemet buvo pagerbti menui ir kultūrai nusipelnę žmonės. Plungės kultūros centro pučiamųjų orkestro vadovas Romas Jasevičius – už puikiai parengtas menines programas, rajono kultūrinio išskirtinumo kūrimą, reprezentavimą, tarptautinį atstovavimą ir aukštus pasiekimus nacionaliniuose konkursuose. Plungės Simono Daukanto bibliofilo klubo pirmininkas Gintautas Černeckis – už jaunos asmenybės ugdymą, jos kūrybiškumo skatinimą, už galimybių teikimą žmogui pasitikėti savo vertingumu, už nuolatines pastangas ugdyti Lietuvos pilietį. Plungės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Zita Paulauskaitė – už Plungės žydų istorijos, religijos, kultūros, tradicijų, gyvenimo būdo puoselėjimą ir sklaidą, už įvairiose šalyse gyvenančių žydų išeivių telkimą Plungės žydų istorijai atkurti. Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas – už pasaulio žemaičių kultūros ir meno puoselėjimą bei įtaigią sklaidą, už tautų kultūrinio bendradarbiavimo plėtojimą, už novatoriškumą, universalumą ir atvirumą, įvairiais renginiais pristatant regiono, šalies ir kitų tautų kultūrą. Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas Romas Matulis – už rajonui ir šaliai teikiamą galimybę kultūroje išlaisvinti žmogų, ugdyti jo elgesį, visapusišką gyvenimo supratimą, kritiškumą, pasitikėjimą savimi.

Posėdžio metu Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos įgaliotas Albinas Klimas pasveikino A. Bakanauską ir perdavė asociacijos medalį.

 Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Sauliaus Narkaus nuotraukos

Žemaitijos TV vaizdo siužetas


 


 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.