Pagerbti gražiausių kaimo ir ūkininkų sodybų šeimininkai

2019-11-11

 

 

 

 

Ir šiemet, suvežus į aruodus derlių, Plungės rajono kaimų gyventojai ir žemdirbiai susirinko į tradicinę rudens šventę, kurioje buvo pagerbti konkurso „Metų ūkis“ laimėtojai, gražiausių kaimo sodybų ir ūkininkų ūkio sodybų šeimininkai.

Iškilmingai buvo paskelbti konkurso „Metų ūkis“ laimėtojai, kuriais šiemet tapo trys darbščios šeimos: Laima ir Zigmas Garbenčiai (Žlibinų sen.), Sigita ir Augustas Vasiliauskai (Šateikių sen.), Aušra ir Petras Rojai (Žem. Kalvarijos sen.).

Pagerbti ir gražiausių kaimo sodybų šeimininkai: Rita ir Romualdas Brasai (Alsėdžių sen.), Inga ir Vaclovas Daniai (Paukštakių sen.) bei Virginija Žutautaitė ir Stasys Steponavičius (Nausodžio sen.).

Šiais metais gražiausiai tvarkomomis ūkininko ūkio sodybomis pripažintos Kristinos ir Broniaus Perminų (Žem. Kalvarijos sen.), Ramunės ir Modesto Šečkų (Platelių sen.), Ramutės ir Vytauto Rubežių (Kulių sen.) sodybos.

Konkurso „Jaunasis ūkininkas“ laimėtojais tapo Kristina ir Egidijus Gaubiai (Platelių sen.). Už pasiekimus netradiciniame ūkyje pagerbtas Anicetas Erminas (Alsėdžių sen.).

Kaip ir kasmet rajono žemdirbiai sulaukė daug Seimo narių, Plungės rajono savivaldybės vadovų, Lietuvos ūkininkų sąjungos, Žemės ūkio rūmų atstovų, kitų renginio svečių sveikinimų.

Šventės metu žemdirbių užaugintą duoną palaimino Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikaras Kęstutis Motiejaitis.

Kaimo gyventų ir žemdirbių tradicinė rudens šventė vyko Plungės kultūros centre, kurio kolektyvai susirinkusiesiems dovanojo puikią programą. Šventinį vakarą užbaigė Vaidos Genytės ir Egidijaus Bavikino koncertas „Radijo klasika“.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Sauliaus Narkaus (laikraštis „Plungė“) nuotraukos

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.