Padėkojo už gerą darbą, pateisintus lūkesčius

2019-12-17

 

 

Besibaigiantys 2019-ieji Plungės rajono savivaldybėje buvo darbingi ir produktyvūs metai. Pasiekti puikūs rezultatai yra ne vien tik Savivaldybės, bet ir jos partnerių nuopelnas. Nuo seno sakoma, kad laikas iki Kalėdų skirtas skoloms atiduoti, taip pat – ir geram žodžiui pasakyti. Gruodžio 17 dieną Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai Tomas Jocys, Daiva Mažeikienė, Vytautas Tumas, Genovaitė Vasylienė, Gintautas Rimeikis, Arvydas Liutika padėkojo rangovams ir paslaugų tiekėjams, kurie pateisino lūkesčius ir puikiai atliko jiems pavestus darbus.

Savivaldybės vadovų padėkos šiemet nusipelnė advokatų profesinė bendrija „MAGNUSSON ir partneriai“ už ypatingai kokybišką ir profesionalų atstovavimą Plungės rajono savivaldybei įvairių instancijų teismuose, UAB „Sistemų valdymo konsultacijos“ už finansų ir apskaitos valdymo, strateginio veiklos planavimo ir optimizavimo programinės įrangos „MyLOBster“ eksploatavimo priežiūrą ir nuoširdų dalykinį bendradarbiavimą, dėkota Plungės vaikų globos agentūros „Cyrulis“ darbuotojams už ilgametį darbą ir išradingai organizuojamą veiklą vaikų dienos užimtumo ir socialinės paramos centre „Cyruliukai“, taip pat viešosios įstaigos „Vilties vėrinėliai“ darbuotojams už aktyvią veiklą, organizuojant vaikų dienos užimtumą bei skatinant jaunimo iniciatyvas bendruomenėje, viešosios įstaigos „Edukacija kitaip“ darbuotojams už sėkmingai vykdomą „Kompleksinių paslaugų šeimai“ projektą, atsakingai organizuojamas ir teikiamas kompleksines paslaugas  savivaldybės šeimoms, taip pat už iniciatyvą plėtojant kitas socialines paslaugas rajono gyventojams. Padėkota ir Plungės krašto tautodailininkų sąjungai už prasmingą bendradarbiavimą, rengiant visuomeninius kalėdinius renginius Plungės bendruomenei, taip pat – nevyriausybinei organizacijai draugijai „Saulutė“ už kultūros savaitraščio „Žemaičių saulutė“ leidybą ir vertybių, slypinčių etninėje kultūroje, žmonėse, literatūroje, istorijoje, akcentavimą. Padėka skirta ir Nacionaliniam švietimo centrui už glaudų bendradarbiavimą, diegiant ir administruojant vaikų priėmimo į švietimo įstaigas sistemas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pasirašyta padėka buvo skirta UAB „Rainių statyba“ už Plungės miesto įvaizdžio gerinimą, įgyvendinant daugiabučio gyvenamojo namo Senamiesčio a. 5, Plungėje, atnaujinimo (modernizavimo) projekto sprendinius.

Be abejonės, metų projektu galima drąsiai vadinti Plungėje pastatytą tunelį po geležinkeliu. Už sklandų darbą ir pateisintus plungiškių lūkesčius savivaldybės vadovai dar kartą padėkojo UAB „Plentprojektas“ (už tunelinio viaduko po geležinkeliu Plungės m. Dariaus ir Girėno g.  įrengimo projekto parengimą ir profesionaliai vykdytą projekto priežiūrą), AB „Latvijas tilti“, AB „Eurovia Lietuva“ ir UAB „Plungės lagūna“ (už laiku ir kokybiškai atliktus tunelinio viaduko po geležinkeliu Plungės m. Dariaus ir Girėno g.  statybos darbus) bei UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ (už kokybiškai teiktas FIDIC inžinieriaus paslaugas, vykdant  tunelinio viaduko po geležinkeliu Plungės m. Dariaus ir Girėno g.  įrengimo darbus) specialistų ir darbininkų komandoms.

„Svajokite apie dar didesnius projektus, jūsų svajonės pildosi!“ – linkėjo plungiškiams bendrovės „Pastatų diagnostika ir statyba“ direktorius Gediminas Butkus.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Laikraščio „Plungės žinios“ nuotraukos

 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.