Padėkojo už darbštumą, pareigingumą ir sėkmingą bendradarbiavimą (papildyta, videosiužetas)

2019-01-22

 

 

Pasibaigus vieniems metams ir prasidėjus kitiems Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis nusprendė apžvelgti ir įvertinti tai, kas buvo nuveikta 2018-aisiais. Reikia pripažinti, kad metai buvo darbingi ir produktyvūs, savivaldybėje pasiekta puikių rezultatų. Ir tai – ne vien Plungės rajono savivaldybės administracijos, bet ir jos partnerių nuopelnas.

Sausio 22 dieną Plungės savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis pasikvietė be priekaištų įvairiuose objektuose 2018 metais dirbusius rangovus, prekių ir paslaugų teikėjus, žmones, prisidėjusius prie Plungės miesto įvaizdžio gerinimo, ir asmeniškai padėkojo jiems už sėkmingą bendradarbiavimą.

„Galiu drąsiai teigti, kad jus visus vienija panašus požiūris į tai, ką darote, nes jaučiate pareigą darbą padaryti laiku, kokybiškai, nesikratant atsakomybės, kartais neskaičiuojant net darbo valandų. Nė su vienu iš jūsų neteko konfliktuoti, nereikėjo raginti dirbti sparčiau ar reikalauti aukštesnės kokybės. Jums tai – savaime suprantami dalykai. Už tai jus vertinu, reiškiu pagarbą ir noriu asmeniškai padėkoti“, – sakė G. Bagužis.

Kartu su Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėju Martynu Čiuželiu Savivaldybės administracijos direktorius įteikė padėkas UAB „Eurosistema ir ko“ (už operatyviai ir savalaikiai atliktus Plungės suaugusiųjų švietimo centro pastato šilumos punkto remonto ir Alsėdžių gimnazijos pastato šilumos punkto atnaujinimo, numatant atskirą reguliavimą bendrabučio šildymo sistemai darbus, Suaugusiųjų švietimo centro pastate be papildomų lėšų išaiškintą ir likviduotą šilumnešio nuotėkį), UAB „RDA statyba“ (už vaikų darželio patalpų įrengimą Šateikių pagrindinės mokyklos patalpose bei mokslo paskirties pastato (Žemaičių Kalvarijos mstl.) dalies patalpų, įrengiant vaikų darželio patalpas, paprastojo remonto darbus), UAB „Tomanta“ (už Plungės suaugusiųjų švietimo centro remonto darbus bei šachmatų klubo „Bokštas“ patalpų remontą), UAB „Virdaleka“ (už Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos stogo remontą, langų ir durų keitimą, garsą izoliuojančių pertvarų įrengimą), UAB „Plungės lagūna“ (už suremontuotą Ežero gatvę Plateliuose, kelio į Bukantės muziejų remontą, Karkluojos gatvės (Nausodžio sen.) ir Jaunimo gatvės (Kulių sen.) remontą).

Savivaldybės administracijos direktorius padėkojo Linui Ramanauskui (už pastato Didžiojoje g. 5, Plateliuose, stogo remontą, Šateikių pagrindinės mokyklos darželio korpuso stogo remontą, Kantaučių kultūros centro sienų šiltinimą ir skardinimo darbus), UAB „Baltik sport“ (už krepšinio aikštelių Plateliuose, Alsėdžiuose, Plungės m., Miškų g. ir A. Jucio g. dangos atnaujinimo darbus), UAB „Talma“ (už Plungės „Saulės“ gimnazijoje laiku ir kokybiškai įrengtą aliuminio profilio pertvarą su durimis). Padėkos nusipelnė ir UAB „Apdailos fabrikas“ (už „Saulės“ gimnazijoje laiku ir kokybiškai atliktus patalpų remonto darbus).

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys išskyrė keletą pastatų atnaujinimo projektų  ir kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi G. Bagužiu padėkojo projektų iniciatoriams už viešųjų miesto erdvių gražinimą bei miesto įvaizdžio gerinimą. Padėkos nusipelnė UAB „Sveikatos ir grožio klinika“ vadovė Vanda Bučienė (už įgyvendintą kitos paskirties pastato Telšių g. 13A, Plungėje, rekonstravimo į paslaugų paskirties pastatą su gydymo paskirties patalpomis projektą), UAB „Kauno saulėtekis“ atstovai (už įgyvendintą administracinio pastato Vytauto g. 2, Plungėje, rekonstravimą į daugiabutį gyvenamą namą su prekybos, paslaugų ir poilsio patalpomis), Egidijus Adomaitis (už įgyvendintą gyvenamojo namo Telšių skg. 8, Plungėje, atnaujinimo (modernizavimo) projektą), Marius Kniūkšta (už įgyvendintą gyvenamojo namo Telšių g. 21, Plungėje, paprastojo remonto supaprastintą projektą) bei DNSB „Aušra“ atstovai (už įgyvendintą daugiabučio gyvenamo namo Senamiesčio a. 2, Plungėje, atnaujinimo (modernizavimo) projektą).

Atskira G. Bagužio padėka – už iniciatyvumą – buvo įteikta Plungės smulkiojo verslo asociacijos pirmininkui Egidijui Kerpauskui, kuris subūrė jaunuosius verslininkus, įsteigė smulkias įmones vienijančią ir jungiančią organizaciją. Padėkos už kokybiškai ir greitai paklotą šaligatvį Birutės gatvėje, Plungėje, nusipelnė ir UAB „Egistada“ (vadovas – Egidijus Aninkevičius) vyrų brigada.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis iš visų prekių ir paslaugų tiekėjų išskyrė UAB „Breolis“, kurie parūpino tvirtus, patogius, reguliuojamo aukščio mokyklinius baldus įrengtoms Žlibinų ir Šateikių edukacinėms erdvėms, UAB „Alsotana“ – už funkcionalius ir ergonomiškus baldus Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo klasėms, UAB „Artom“ – už greitai pristatytus komfortiškus, taisyklingą padėtį miego metu užtikrinančius čiužinius Šateikių darželinukams bei Žemės ūkio rūmams už Alsėdžių ir „Vyturėlio“ darželiams dovanotus šiltnamius bei pabudintą darželių auklėtinių motyvaciją domėtis augalais ir alternatyviomis ūkininkavimo galimybėmis.

Kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Laima Rusienė padėkojo UAB „Disva“ už kokybiškai ir laiku suteiktas floristikos paslaugas ir malonų bendradarbiavimą, UAB „S. Jurkus ir partneriai“ už greitą ir malonų aptarnavimą ir visada skanius ir šviežius prekybos centro „MON“ konditerių  ir kulinarų gaminius, kuriais vaišinami Savivaldybės svečiai, taip pat UAB „Ergolain“ atstovams už profesionalų požiūrį į kliento poreikius, kokybiškai ir laiku pagamintus biuro baldus, skirtus Plungės rajono savivaldybės administracijos kabinetams. Padėkos, be abejo, nusipelnė ir ūkininkas Alfredas Bagdonas, kurio išaugintais vienmečių ir daugiamečių gėlių sodinukais ir dekoratyviniais medeliais puošiami Plungės miesto ir seniūnijų centrų gėlynai ir skverai.

„Galbūt žmonių, kuriems norime padėkoti, sąrašas būtų dar ilgesnis, jei visi mūsų partneriai būtų tokie kaip jūs darbštūs, pareigingi ir atsakingi. Jūs esate tie, kurie supranta, kad bendradarbiavimas – tai ne tik raštiškų, bet ir žodinių įsipareigojimų laikymasis. Ir kad gerų rezultatų galima pasiekti tik žiūrint viena kryptimi ir dedant maksimalias pastangas.  2018 metais jūs visi buvote mūsų – Savivaldybės administracijos – bendradarbiai. Nuoširdus ačiū jums už tai“, – verslo įmonių, organizacijų, daugiabučių namų atstovams dėkojo Savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Algirdo Šimkevičiaus („Žemaitijos televizija”) ir Oksanos Šukienės (Laikraštis „Žemaitis”) nuotraukos

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.