Padėkojo moksleiviams už puikius rezultatus konkursuose ir olimpiadose

2019-06-20

 

 

Birželio 19 dieną susirinkti į Plungės vaikų biblioteką buvo pakviesti Plungės moksleiviai – respublikinių olimpiadų ir tarptautinių konkursų nugalėtojai, taip pat – juos konkursams parengę mokytojai. Vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu dėl Mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo, atsižvelgus į  Švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisijos nuomonę buvo nuspręsta jaunuosius talentus paskatinti piniginėmis premijomis.

„Geri rezultatai konkursuose ir olimpiadose negali likti neįvertinti. Norime paskatinti jus tobulinti savo talentus ir toliau garsinti Plungę Lietuvoje ir už jos ribų“, – pažymėjo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ingrida Uznevičiūtė.

„Mokslo vaisiams raškyti birželis tinkamas mėnuo. Džiaugiuosi, kad šiais mokslo metais moksleivių pasiekimų tiek daug, jog Švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija turėjo gerokai padirbėti, kad būtų įvertinti visi konkursų laureatai ir juos rengę mokytojai. Ačiū, kad jūs, mokiniai, savo pasiekimais džiuginate tėvelius ir mokytojus“, – kalbėjo Savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Už Plungės vardo garsinimą meras A. Klišonis padėkojo  „Saulės“ gimnazijos mokiniams  Agnei Staupelytei, Pauliui Mikštai ir Adomui Gedvilui, Alsėdžių Staanislovo Narutavičiaus gimnazijos mokinėms Livetai Jocytei ir  Agnei Knitaitei, Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokiniui Nojui Raudžiui, „Babrungo“ progimnazijos mokiniui Edgarui Budriui, „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinei Ievai Kazonaitei, Plungės M. Oginskio meno mokyklos mokiniams Matui Stabingiui, Elijui Danilevičiui, Livijai Šiaudvirtaitei, Kristupui Končiui, šios mokyklos fortepijoniniam duetui Paulinai Šatkauskaitei ir Akvilei Rimkutei, taip pat  – Plungės M. Oginskio meno mokyklos jaunių chorui  bei akordeonistų orkestrui ir Choreografijos skyriaus  6 klasės mokiniams.

Paskatinimo nusipelnė Platelių meno mokyklos mokiniai Rusnė  Valančiutė ir Darja Štangej, Rūta Ruginytė, Algima Brezgytė, Živilė Kerpauskaitė, Gintarė Gaubytė ir Nojus Kuliešius, taip pat – Platelių meno mokyklos šokių kolektyvas bei Platelių meno mokyklos orkestras.

Meras A. Klišonis ranką spaudė Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniams Deividui Paulauskui, Jauniui Rudžiui ir Evaldui Klenauskiui.  

Paskatinti ir konkursams bei olimpiadoms mokinius paruošę mokytojai:  Rūta Paulikienė (Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija), Loreta Peldienė ir Ingrida Tamošauskienė („Saulės“ gimnazija), Viktoras Raibužis („Babrungo“ progimnazija), Rineta Raudienė (Akademiko Adolfo Jucio progimnazija), Danutė Barcevičienė („Ryto“ pagrindinė mokykla), Jūratė Jonauskienė, Laima Jundulienė, Irena Bakanauskienė, Artūras Urniežius, Aliona Alminienė,  Ligita Veniulienė, Loreta Vaitkutė (Plungės M. Oginskio meno mokykla), taip pat Aivaras Alminas, Eglė Valančienė, Andrius Beržonskis, Vaida Blistrubienė, Lina Ruginienė, Roma Chačpanova ir Virginijus Valančius (Platelių meno mokykla).

Mokytoja ekspertė R. Paulikienė pastebėjo, jog Plungės rajono savivaldybė yra pirmoji jos darbo karjeroje, kuri tokia forma paskatino mokytojus už gerą darbą.

Šiemet mokinių ir mokytojų paskatinimui buvo skirta 3490 eurų iš Mokslo rėmimo programos lėšų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.