Padėkojo dviem direktoriams už ilgametįdarbą

2018-08-30

 

Prieš naujuosius mokslo metus į Savivaldybę rinkosi švietimo įstaigų vadovai. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistų, mokyklų ir darželių vadovų pasitarimas prasidėjo nostalgiškai – kolegos labai šiltai ir jautriai už ilgametį darbą, draugystę ir bendrystę padėkojo Romutei Daračienei ir Algirdui Servai.

R. Daračienė nuo 2008 metų dirbo Žemaičių Kalvarijos lopšelio-darželio direktore. Prieš tai dirbo Plungės dirbtinių odų gamyklos lopšelio-darželio auklėtoja, Juodeikių pradinės mokyklos, Jogaudų mokyklos mokytoja, Vieštovėnų pradinės mokyklos vedėja ir mokytoja, Paukštakių pradinės mokyklos mokytoja, Prūsalių mokyklos-darželio direktore, Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos Gegrėnų pradinio ugdymo skyriaus mokytoja. Taigi, ne tik kolegos, bet ir daug jau suaugusių jos auklėtinių R. Daračienę prisimins kaip savo pirmą mokytoją.

2011 metų rugsėjo 1 dieną R. Daračienei buvo suteikta III vadybinė kategorija.

Nuo šio rugsėjo tik svečias Senamiesčio mokykloje ir pedagogų sambūriuose bus ir ilgametis Senamiesčio mokyklos direktorius A. Serva.

A.Serva iki 1976 metų dirbo įvairiose ūkio srityse, po to pradėjo dirbti Plungės 4-osios vidurinės mokyklos mokytoju ir direktoriaus pavaduotoju ūkio ir administracijos reikalams, nuo 1987 metų – Stanelių  devynmetės mokyklos direktoriumi. Nuo 1990 metų jis – Plungės 4-osios vidurinės mokyklos direktorius (dabar Plungės Senamiesčio mokykla).

1995 metais A. Servai suteikta II vadybinė kvalifikacinė kategorija.

Abu vadovai dirbo atsakingai ir kūrybingai, skatino savo bendruomenių narius dalyvauti respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, siekti aukštų rezultatų rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose, olimpiadose, skyrė didžiulį dėmesį vadovaujamų įstaigų edukacinės aplinkos atnaujinimui ir kūrimui, tradicijų puoselėjimui, bendruomenės telkimui ir naujų bendradarbiavimo formų inicijavimui.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.