Nustatyta, kaip turės dirbti nuo pirmadienio duris atversiančios mažųjų ugdymo grupės

2020-05-12


Nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad mažųjų ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir į staigose. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir į staigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų.

Tuo tikslu sveikatos apsaugos ministras, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga patvirtino būtinąsias sąlygas ikimokyklinio ir priešmokyklinio vaikų ugdymo organizavimui.

Numatyta, kad vaikus, kurie serga lėtinėmis ligomis arba gyvena kartu su rizikos grupėms priklausančiais žmonėmis, ir toliau bus rekomenduojama ugdyti namuose. Be to, net jei vaikas sveikas, jį leisti į ugdymo į staigą nebus privaloma – tėvai galės jį ir toliau prižiūrėti namuose.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančios į staigos, organizuodamos savo darbą, privalės laikytis nustatytų reikalavimų:

Primename, kad visos mokyklos – tiek pradinės, tiek progimnazijos, tiek gimnazijos ir profesinio mokymo į staigos – lieka uždarytos iki tol, kol Vyriausybė apsispręs kitaip.

Visus operacijų vadovo sprendimus galite rasti čia.

 

Visuomenės informavimo grupės (VIG) informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.