Nuo vasario 1 dienos autobusai kursuos naujais maršrutais

2021-01-20

Daug plungiškių jau išbandė nemokamo pavėžėjimo visuomeniniu transportu privalumus. Tai išskirtinė galimybė, kuri nėra taikoma visose Lietuvos savivaldybėse.

Plungės r. savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl nemokamo pavėžėjimo autobusais ir palengvino gyventojų kasdienes keliones į darbo vietas, gydymo bei ugdymo įstaigas bei grįžimą visuomeniniu transportu namo. Taip pat buvo įvertinta aplinkybė, kad nemokamas pavėžėjimas prisideda prie šeimos biudžeto išlaidų mažinimo.

Taryba dėl nemokamo keleivių pavėžėjimo pernai, rugsėjo 24 ir spalio 29 dieną, priėmė du ypač svarbius sprendimus (T1-198 ir T1-248). ). Pagal šiuos teisės aktus Plungės r. savivaldybei pavaldi UAB „Plungės autobusų parkas“ veža ir dar penkerius metus veš nemokamai keleivius Plungės  rajone. Taip pat nuspęsta, jog būtina koreguoti esamus miesto ir priemiesčio autobusų maršrutus, kurie nebuvo keisti keliolika metų. Keisti maršrutus reikėjo, nes per pastarąjį dešimtmetį labai ženkliai pakito gyventojų skaičius įvairiose Plungės rajono vietovėse.

Baigiantis 2020-iesiems Plungės r. savivaldybės Vietinio susiekimo miesto ir priemiesčio autobusų maršrutų tikslinimo komisija pateikė išvadas, pagrįstas seniūnijų, ugdymo ir kitų įstaigų pasiūlymais.

Nuo 2021 metų vasario 1 dienos autobusai pradės kursuoti naujais maršrutais.

Plungės mieste patvirtinti nauji maršrutai: Nr. 1, Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4, Nr. 5.

Plungės priemiesčio maršrutai:

Nr. 22B (neužsukant į Kulius: Juodeikiai, Karklėnai, Stonaičiai);

Nr.23A (Aleksandravas-Šateikiai, užsukant į Pakutuvėnus, Papievius, Sėlenius);

Nr. 24B (užsukant į Žvirblaičius);

Nr.25A (užsukant į Virkšus, Užpelkių piliakalnio žiedą, Gegrėnus); 

 Dėl detalesnės informacijos teirautis UAB „Plungės autobusų parkas“ tel. 8 448 52333, 8 616 30652.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.