Nuo kovo 29 dienos Plungės rajone įklases grįš 430 pradinukų (papildyta)

2021-03-25

 

 Kovo 24 dieną Plungės rajone buvo ištirti Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijų, Šateikių pagrindinės mokyklos ir Plungės „Babrungo“ progimnazijos mokinių, mokytojų ir kitų mokyklos darbuotojų testai dėl COVID-19. Ištirti 34 kaupiniai (171 asmens), visi – neigiami!

Kovo 25 dieną po atlikto 41 kaupinio ištirti 179 asmenys. Teigiamų atsakymų nėra.

Planuojama, jog nuo kovo 29 d. saugiai į mokyklas sugrį š 20 pradinukų klasių: Plungės „Ryto“ pagrindinėje, Senamiesčio, vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje, Šateikių pagrindinėje mokyklose, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus  gimnazijose ir Akademiko Adolfo Jucio bei „Babrungo“ progimnazijose.

Planuojama, kad iš viso nuo kovo 29 d. į klases taikant saugaus grį žimo į mokyklas modelį Plungės rajono savivaldybėje grį š 430 pradinukų. Primename, jog nuo kovo 22 d. į klases grį žo 155 pradinukai (10 klasių).

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija palaiko Plungės r. savivaldybės iniciatyvą grį žti saugiai. Padaugėjo kontaktiniu būdu dirbančių mokyklų ir kitose savivaldybėse, kurios atveria mokyklas tik pagal saugaus grį žimo modelį , kai periodiškai atliekamas mokinių, jų ir šeimų ir kontaktiniu būdu dirbančių darbuotojų profilaktinis tyrimas. Kovo 25 dienos duomenimis tokį būdą yra pasirinkusios 34 mokyklos 12-oje savivaldybių: 22 į staigos jau atvėrė duris, dar 12 rengiasi grį žimui artimiausiu metu – bendruomenės nariai testuojasi.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.