Nuo kovo 2 dienos Plungės miesto seniūnė – D. Jurkuvienė

2020-03-02

 

 

„Apsukau ratą ir grįžau namo, į man naują darbo sritį – savivaldą!“ – taip pasirinkimą imtis atsakingų Plungės miesto seniūno pareigų trumpai apibūdino Savivaldybės skelbtą konkursą šiai valstybės tarnautojo darbo vietai laimėjusi Dangirutė Jurkuvienė, kurią plungiškiai puikiai pamena kaip Plungės policijos komisariato viršininkę, po to – Užimtumo tarnybos (buvusios Darbo biržos) Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento vadovę.

Pirmadienį sėkmingos darbo pradžios Plungės miesto seniūnei D. Jurkuvienei palinkėjo meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas ir direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas. Rajono vadovams Plungės miesto seniūnė kalbėjo, jog pirmas darbo dienas skirs seniūnijos dokumentų ir sutarčių peržiūrai. Kalendorius jau rodo pavasarį, todėl netruks prasidėti miesto valymo, šlavimo, per žiemą išmuštų asfalto duobių asfaltavimo, krūmų ir medžių genėjimo organizavimo darbai. Birželio viduryje numatyta Plungės miesto šventė, kuriai taip pat būtina tinkamai pasiruošti.

Plungės miesto seniūnijos kolektyvui seniūnę D. Jurkuvienę pristatė Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas ir mero pavaduotoja A. Beierle Eigirdienė. D. Jurkuvienė pažymėjo, jog gerbia dirbančius, itin vertina mokančius sklandžiai ir paslaugiai žmones aptarnauti darbuotojus, netoleruoja alkoholio.

„Įsivaizduoju, kad darbas seniūnijoje žemiškas ir paprastas. Dirbsime, kad padarytume, o jei seniūnijoje kam nors kas nors bus neaišku – siųskite tokį žmogų pas mane, o ne į šoną“, – kalbėjo D. Jurkuvienė.

Mero pavaduotoja A. Beierle Eigirdienė palinkėjo seniūnei D. Jurkuvienei išpuoselėti Plungę taip, kaip savo sodybą, kuri pripažinta viena iš gražiausiai tvarkomų sodybų Plungė rajone, taip pat – rasti būdą įtikinti ir plungiškius, kad labiau tvarkytųsi ir prižiūrėtų gyvenamą aplinką.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.