Nuo gegužės 10 dienos – registracija skiepijimui „Pfizer“ vakcina

2021-05-08

 

 

Norinčius pasiskiepyti 55 metų ir vyresnius asmenis „Pfizer“ vakcina kviečiame nuo gegužės 10 dienos registruotis tel. 8 659 57878 (darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos)

Informuojame, kad kviečiama skiepytis 55-64 metų asmenis, taip pat ir dar nepasiskiepijusius vyresnio amžiaus gyventojus bei sergančiuosius lėtinėmis ligomis.

Skiepytis raginami gyvybiškai svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas vykdantys darbuotojai, abiturientai, taip pat prekybos į monių darbuotojai (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai, valytojai ir kt.) bei asmenys, dirbantys maisto tvarkymo (išskyrus viešojo maitinimo į staigas) į monėse, taip pat į staigų, į monių ar organizacijų, kuriose dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, dirbantieji.

Norinčius pasiskiepyti „Pfizer“ vakcina raginame nuo pirmadienio (gegužės 10 dienos) registruotis tel. 8 659 57878 (8-16 val.).

Vakcinacijai būsite pakviesti į buvusios poliklinikos pastatą (prie ligoninės) J. Tumo-Vaižganto g. 91, Plungė. Būtina turėti asmens dokumentą bei darbo sritį į rodantį dokumentą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.