Nuo Š½altakalnio iki A. Jucio gatvės bus įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas

2019-01-10

 

Sausio 9 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis pasirašė rangos sutartį , pagal kurią UAB „VVARFF“ į sipareigojo į rengti pėsčiųjų ir dviračių taką J. Tumo-Vaižganto gatvės atkarpoje (nuo Žaltakalnio g. iki A. Jucio g.).

Bendra priimta sutarties suma – 161794,17 eurų (su PVM). Bus į rengta 310 metrų dviračių-pėsčiųjų bei 180 metrų dviračių tako, kurio plotis – 2,5 metro. Pagal projektą dviračių ir pėsčiųjų takai bus apšviesti.

Kai atšils orai ir bus galima pradėti vykdyti numatytus darbus užsakovas perduos rangovui statybvietės ir jos prieigų valdymo teisę. Pagal sutartį darbo projektas turi būti parengtas per vieną mėnesį . Visi darbai, į skaitant statybos užbaigimo akto gavimą, turi būti atlikti per devynis mėnesius nuo sutarties į sigaliojimo dienos. Į darbų atlikimo laikotarpį neį skaitomas darbų atlikimo sustabdymo laikotarpis, kuris prasideda gruodžio 15 dieną ir baigiasi kitų metų kovo 15 dieną.

Pradėjęs dirbti rangovas numatytame J. Tumo-Vaižganto gatvės ruože negalės daryti kliūčių viešam susisiekimui, nebent alternatyvios laikinos susisiekimo priemonės bus suteiktos jas atskirai suderinus.

Užsakovas pasilieka teisę kontroliuoti ir prižiūrėti dviračių ir pėsčiųjų tako į rengimo darbų kokybę ir eigą, darbų grafiko laikymąsi, rangovo tiekiamų medžiagų kokybę.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.