Norinčius pasiskiepyti ,,Vaxzevria“ vakcina (gamintojas „AstraZeneca“) balandžio 24 dieną, šeštadienį, kviečiame įgyvą eilę nuo 9 iki 13 valandos! Prašome skiepijimui registruotis tel. 8 659 57878 (darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos)

2021-04-23


 

Informuojame, kad kviečiami dar nepasiskiepiję 65 ir vyresnio amžiaus gyventojai, taip pat jaunesni kaip 65 m. asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis, asmenys, sergantys onkologine liga, kuriems po aktyvaus gydymo ir (ar) ligos remisijos praėjo daugiau nei 24 mėn., bet ne daugiau nei 60 mėn.

Skiepytis raginami gyvybiškai svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas vykdantys darbuotojai (švietimo į staigų (ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogai, visų ugdymo pakopų mokytojai, dalykų, profesijos ir neformaliojo ugdymo pedagogai, laisvieji mokytojai) ir kiti švietimo į staigose dirbantys asmenys); abiturientai; treneriai, taip pat prekybos į monių darbuotojai (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai, valytojai ir kt.) bei asmenys, dirbantys maisto tvarkymo (išskyrus viešojo maitinimo į staigas) į monėse, taip pat į staigų, į monių ar organizacijų, kuriose dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, dirbantieji.

Balandžio 24 dieną bus skiepijama „Vaxzevria“ vakcina.

Norinčius pasiskiepyti „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcina raginame registruotis tel. 8 659 57878 (darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos).

Būtina turėti asmens dokumentą bei darbo sritį į rodantį dokumentą (darbo pažymėjimą, sutartį ar kt.).

Vakcinacija vyks buvusios poliklinikos pastate (prie ligoninės) J. Tumo-Vaižganto g. 91, Plungė.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.