Norinčius pasiskiepyti „Pfizer“ arba „AstraZeneca“ vakcina raginame registruotis tel. 8 659 57878 (darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos)

2021-04-02

 


 

Informuojame, kad nuo balandžio 6 d. kviečiami dar nepasiskiepiję 65 ir vyresnio amžiaus gyventojai, taip pat jaunesni kaip 65 m. asmenys, gaunantys imunosupresinį ar imunomoduliuojantį gydymą;

sergantys cukriniu diabetu su komplikacijomis;

sergantys lėtinėmis širdies – kraujagyslių ligomis;

sergantys lėtinėmis plaučių ligomis su kvėpavimo nepakankamumu;

sergantys lėtinėmis kepenų ligomis;

asmenys, kuriems diagnozuota tetraplegija;

asmenys, kuriems diagnozuotas nutukimas ir kūno masės indeksas yra 35 ir daugiau;

asmenys, sergantys nervų ir raumenų sistemos ligomis ir patiriantys kvėpavimo sutrikimus;

asmenys, kuriems diagnozuotos imunodeficitinės būklės;

asmenys, sergantys onkologine liga, kuriems po aktyvaus gydymo ir (ar) ligos remisijos praėjo daugiau nei 24 mėn., bet ne daugiau nei 60 mėn.;

organo (-ų) ar audinio (-ių) transplantacijos laukiantys recipientai;

Skiepytis kviečiami gyvybiškai svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas vykdantys darbuotojai (švietimo į staigų  (ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogai, visų ugdymo pakopų mokytojai, dalykų,  profesijos ir neformaliojo ugdymo pedagogai, laisvieji mokytojai ir kt. švietimo į staigose dirbantys asmenys); abiturientai; treneriai.

Norinčių pasiskiepyti „Pfizer“ arba „AstraZeneca“ vakcina, prašome registruotis vakcinacijai telefonu 8 659 57878 darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos.

PASTABA: telefonas skirtas tik registruotis vakcinacijai. Visais kitais klausimais – dėl vakcinų efektyvumo, pašalinių poveikių, kontraindikacijų ar pan., prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.