Ne vietoje numesta šiukšlė baudžia mus pačius

2018-05-14

Praūžė pavasarinis apsivalymas – akcija „Darom 2018“. Visas tas „gėris“, buvęs vandens telkinių pakrantėse, pakelėse, prie lankytinų vietų, automobilių stovėjimo aikštelėse, atokvėpio (ne šiukšlinimo!) vietose, skveruose ir kitose viešose vietose, surinktas, išvežtas ir sutvarkytas pagal teisės aktų nuostatas. UAB „Ecoservice Klaipėda“, kuriai dėkojame už kokybiškai ir laiku suteiktas paslaugas, Plungės rajono savivaldybės administracijai pateikė duomenis apie sutvarkytus bešeimininkių atliekų kiekius:

7,04 t mišrių komunalinių atliekų;

8,32 t stambiagabaričių atliekų;

3,64 t žaliųjų atliekų;

3,9 t padangų.

Švaros akcijos „Darom 2018“ metu surinktų ir sutvarkytų atliekų kaina – beveik 6 tūkst. Eur. Apmokama iš Savivaldybės biudžeto, bet tai yra visų mūsų pinigai! Ar ne geriau būtų paplūdimyje į rengtos persirengimo kabinos, tualetai, į kurta žalioji klasė prie mokyklos ar į rengtas gėlynas miestelio centre? Keista, nes seni baldai, buitinė technika buvo renkami prieš mėnesį apvažiavimo būdu. Praėjo mėnesis – ir vėl tonos baldų…

Gyventojų patogumui veikia Atliekų priėmimo aikštelė tik 5 km nuo Plungės Medingėnų kryptimi Jėrubaičių k., Plungės r.

Aikštelės darbo laikas: I-VI 7.30-19.00 val., VII 8.00-16.00 val. Tel. 8 630 01 276.

Dėmesio! Pristačius neiškomplektuotą (neišardytą) buitinę techniką į aikštelę ir priėmėjui nurodžius vietinės rinkliavos mokėtojo kodą, bus sumažinamas 0,06 Eur už 1 kg kitų metų vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokestis. Nenurodžius rinkliavos mokėtojo kodo, nebus mažinamas rinkliavos mokestis.

Atliekų priėmimo aikštelėje iš gyventojų nemokamai priimamos ir kitos buityje susidarančios atliekos: statybinės, griovimo atliekos; drabužiai; pavojingos atliekos; naudotos padangos (4 vnt. nuo vieno automobilio, pateikus automobilio registracijos liudijimą); sodų atliekos.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.