Naujuosius pasitikime saugiai, ramiai ir jaukiai!

2020-12-31

Paprastai sutinkant Naujuosius į viešąsias erdves vienu metu suplūsta daug žmonių, tačiau šiemet, ypatingomis pandemijos sąlygomis, nuoširdžiai prašome nesibūriuoti, švęsti tik su šeimos nariais ir 2021-uosius pasitikti ramiai ir jaukiai.

Informuojame, jog gruodžio 31-osios vakarą bus išjungti Senamiesčio aikštės, Laisvės alėjos ir Babrungo slėnio šventiniai papuošimai, taip pat ir centrinės Plungės miesto dalies šventinis apšvietimas.

Prašome plungiškių nesibūriuoti, kad būtų užtikrintas maksimalus žmonių saugumas. Pagalvokime, kad esame atsakingi už save, savo artimuosius, pasidžiaukime tuo, ką turime!

Plungės savivaldybės gyventojų sąmoningumo tikisi ir Plungės policijos komisariato pareigūnai, kurie viso šventinio laikotarpio metu dirba didesniu nei įprasta krūviu. Vien gruodžio 24-30 dienomis policijos pareigūnai surašė 36 protokolus už tai, kad mūsų savivaldybės gyventojai šventė skaitlingomis grupėmis, triukšmavo, girtavo ir konfliktavo, neišvengta ir smurto artimoje aplinkoje. Būkime sąmoningi, švęskime jaukiai!

Primename, kad patruliuojantys pareigūnai gruodžio 31-ą ne tik užtikrins viešą tvarką, bet ir stebės, kaip laikomasi karantino reikalavimų. Nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. pareigūnai taip pat budės ir postuose bei tikrins asmenų būtinybę migruoti tarp savivaldybių.

Gražių, saugių, ramių švenčių!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Stasio Buitkaus nuotr.

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.