Nauja pramoga Plungėje – mini golfas! (videosiužetas)

2019-06-03
 

 

 

Plungėje, M. Oginskio dvaro teritorijoje, aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, įrengtas mini golfo aikštynas. Birželio 2 dieną ši aikštelė oficialiai paskelbta atidaryta, ta proga surengtos ir pirmosios Plungėje mini golfo varžybos, kuriose jėgas išbandė 7 komandos, kiekvienoje – po 4 žaidėjus.

Aikštelė – tai 18 takelių ir 18 duobučių mini golfo įrenginys ant sintetinės takelių dangos, atsparios krituliams ir temperatūros pokyčiams. Žaidžiama specialiomis lazdomis ir kamuoliukais, kuriuos galima išsinuomoti Plungės turizmo informacijos centre (Dariaus ir Girėno g. 27) už simbolinę kainą: 1 valandai – euras, 2 valandoms – du eurai, trims valandoms ir ilgiau – trys eurai. Dar nemokančius žaisti mini golfo plungiškius ar miesto svečius Plungės TIC darbuotojos supažindins su šio žaidimo taisyklėmis.

Į pirmąjį mini golfo turnyrą susirinko visuomeninės organizacijos, politinių partijų bei Savivaldybės administracijos komandos. Prizines vietas pasidalino Liberalų sąjūdžio, „Vieningos Plungės“, Socialdemokratų darbo partijos žaidėjai. Geriausiai žaisti sekėsi Andriui Kasmauskui.

Mini golfas – tai puiki pramoga, kuri neturi jokių amžiaus apribojimų. Šį žaidimą gali žaisti bet kokio amžiaus asmenys, tiek vaikai, tiek seneliai, nepriklausomai nuo lyties ir fizinio pasirengimo. Žaidimo tikslas – per kuo mažiau mušimų specialia lazda įmušti kamuoliuką į takelyje esančią duobutę.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.