Naujų mokslo metų pradžia – su savikontrolės testais

2021-08-27

 

 

Rugpjūčio 26 dieną Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis Savivaldybės vadovams pristatė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas, kaip organizuoti ugdymą, prasidėjus naujiems mokslo metams.

G. Rimeikis informavo, kad su visomis rajone veikiančiomis mokyklomis sutarta testuoti savikontrolės testais. Jei kolektyve bus nustatytas virusas, rekomenduojama tos grupės (klasės) vaikus testuoti papildomai. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rengia algoritmą, kaip elgtis, nustačius teigiamą COVID-19 testo atvejį mokykloje.

Ikimokyklinio ir pradinio mokymo vietose kas 14 dienų bus testuojami paviršiai. Tvarkaraščiai mokyklose bus sudaryti taip, kad kuo mažiau maišytųsi mokinių srautai, mokytojai (ne mokiniai) vaikščios į kabinetus vesti pamokų. Veido kaukės mokyklose liks privalomos mokiniams nuo 5 klasės.

Akcentuota, kad šių mokslo metų siekis – mokyti vaikus kontaktiniu būdu.

G. Rimeikis patikino, jog su švietimo į staigų darbuotojais kalbėta, kad tie asmenys, kurie nesiskiepija ir nesitestuoja dėl koronaviruso, bus nušalinti nuo darbo be galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Švietimo į staigų vadovų atsakomybė, kad darbuotojai pristatytų pažymas, kad persirgo koronavirusu, pasiskiepijo, atliko testą.

Daugiau ir detalesnės informacijos apie naujus mokslo metus galima rasti tinklalapyje https://mokyklabecovid.lt/

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.