Nacionalinis diktantas buvo rašomas visame Plungės rajone

2019-03-08

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kvietė rašyti jau

dvyliktą kartą organizuojamą Nacionalinį diktantą.  

Kaip ir visi lietuviai, Plungės rajono gyventojai taip pat 11.00 val. rašė Nacionalinį diktantą, kuris buvo transliuojamas per LRT radiją. Šiemet specialiai Nacionaliniam diktantui Dovilė Filmanavičiūtė parašė kūrinį „Odė moterystei“. Diktantą skaitė LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas.

Plungės rajone diktantą rašė 97 suaugę dalyviai. Diktantas buvo rašomas Plungės rajono savivaldybės administracijos pastate, rajono mokyklose ir Plungės rajono seniūnijų bibliotekose.

Į diktanto rašymą taip pat įsitraukė ir mokyklos. Iš viso mokyklose diktantą rašė 209 mokiniai.

Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius susirinkusiesiems rašyti diktanto Savivaldybėje pasidžiaugė, kad jie nėra abejingi gimtajai kalbai ir taip išreiškia savo pilietiškumą.

Šiais metais diktantas buvo rašomas Plungės rajono savivaldybėje, Kulių, Stanelių, Platelių, Stalgėnų, Šateikių, Aleksandravo, Gegrėnų, Žemaičių Kalvarijos, Alsėdžių, Kantaučių bibliotekose ir  Å½libinų kultūros centre.

Plungės rajono mokyklose – „Saulės“, Platelių, Kulių ir Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijose, Plungės technologijų ir verslo mokykloje bei Plungės „Ryto“, Plungės r. Šateikių pagrindinėse ir Senamiesčio mokyklose – diktantą rašė ne tik mokiniai, bet galėjo rašyti visi norintieji. Diktantą rašė ir lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“ kolektyvas.

Dėkojame visiems dalyviams, jog puoselėjate ir gerbiate lietuvių kalbą. Taip pat esame dėkingi rajone veikiančioms įstaigoms, jog sudarė sąlygas rašyti diktantą visiems norintiesiems. 

  

Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija
 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.