Mobiliosios aplikacijos „Karantinas” pristatymas

2020-04-17

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Vilniaus miesto savivaldybė inicijavo mobiliosios programėlės „Karantinas“ atsiradimą, kurį į gyvendino Lympo komanda. „Karantinas“ – tai mobili programėlė, skirta (COVID-19) simptomų stebėjimui bei plitimo prevencijos skatinimui. Norime pakviesti Jūsų savivaldybę ir jos gyventojus prisidėti prie koronaviruso (COVID-19) protrūkio mažinimo.

Kodėl svarbu naudotis „Karantinas“ mobiliąja programėle?
Viruso nešiotojui kosėjant ar čiaudint, COVID-19 infekcija gali plisti 2 metrų spinduliu. Būtent dėl šios priežasties yra labai svarbu laikytis saviizoliacijos ir vengti kontakto su kitais žmonėmis, kad sumažintume viruso keliamą pavojų ir asimptominę sklaidą.

Kaip programėlė padės Jūsų savivaldybės gyventojams?
* Saviizoliacija: gyventojai galės programėlės pagalba izoliuotis ir stebėti savo saviizoliacijos procesą.
* Simptomų stebėjimas: kiekvieną dieną pasirodantys klausimai leis identifikuoti COVID-19 infekcijos simptomus ir suteikti oficialių institucijų patvirtintas rekomendacijas.
* Sveikatos užduotys: kiekvieną dieną primins gyventojams apie prevencines koronaviruso priemones: rankų plovimą, temperatūros matavimą, namų vėdinimą ir imuninės sistemos stiprinimą.
* Vietiniai ir tarptautiniai duomenys, prevencijos ir sveikatos patarimai, Vyriausybės, ligoninių, organizacijų straipsniai Jūsų savivaldybės gyventojus informuos apie tai, kas vyksta mūsų valstybėje.

Kviečiame Jus susipažinti su „Karantino“ programėlės ypatumais plačiau ir dalyvauti programėlės pristatyme: paspauskite šią nuorodą ir pasirinkite Jums tinkamą laiką. https://bit.ly/2XwUqe1 

 

Savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.