Miesto žvyro dangos gatves laistė aukštos mineralizacijos sūrymu

2020-07-24

 

Liepos 23-24 dienomis Plungės mieste specialia technika buvo laistomas aukštos mineralizacijos sūrymas, siekiant, kad gatvėse nekiltų dulkės.

Kaip informavo Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė, specialiu skysčiu, kuris džiūdamas suformuoja dangos paviršiuje apsauginę tvirtą plutą, buvo palaistyta 21 km žvyro dangos ir 4 km grunto dangos miesto gatvių. Žvyrkeliuose dulkės susidaro dėl žvyro dangos dėvėjimosi, intensyviai judant transporto priemonėms, veikiant gamtos reiškiniams (vėjui ir pan.). Panaudota žvyro dangų dulkėjimo mažinimo priemone bus stabilizuojamos esančios ir žvyro dėvėjimosi procese atsiradusios smulkiosios dalelės. Dėl to jos nepateks į aplinką, o liks profiliuojamame dangos sluoksnyje.

Atsižvelgus į oro sąlygas, žvyrkelio paviršiuje susiformavusi pluta tvari būna 1–1,5 mėnesio.

Specialiu sūrymu žvyruotas Plungės miesto gatves laistė  UAB „Raguvilė“ technika ir darbuotojai. Po skelbto viešojo paslaugos pirkimo sudaryta seniūnijos ir šios į monės sutartis galioja vienerius metus (iki 2021 m. liepos). Įvertinus paslaugos į kainį žvyruotos Plungės miesto gatvės sūrymu galės būti palaistytos 6 kartus.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.