Mieli Plungės rajono savivaldybės gyventojai!

2020-04-09

Trečiadienį Vyriausybė  nusprendė karantiną Lietuvoje pratęsti iki balandžio 27 dienos. Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą šalyje, nuo šio penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 val. bus ribojamas eismas tarp šalies miestų ir miestelių. Numatyta, kad dalis kelių bus fiziškai uždaryti, taip pat bus įrengta 300 policijos postų, kuriuose automobiliais vykstantys piliečiai bus tikrinami, ar nepažeidžia izoliacijos taisyklių. Išimtys bus taikomos tiems, kurie į kitą miestą vyks dėl artimųjų giminaičių mirties, ar siekiant suteikti būtiną medicinos pagalbą, kitų labai svarbių priežasčių. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę galės tie, kurie turi ten nekilnojamojo turto. Kiekvienu atveju rekomenduojama turėti kelionės būtinumą pagrindžiančius dokumentus.

Primygtinai prašome plungiškių, jei nėra neišvengiamos būtinybės, nevykti Velykų savaitgalį į kitus Lietuvos miestus ar miestelius!

Koronaviruso plitimo kreivė vis dar auga, todėl  raginame žmones neatsipalaiduoti ir per šias šventes nesisvečiuoti ir nesibūriuoti. Taip pat primename, kad nuo balandžio 10 dienos įsigalioja privalomasis nurodymas būnant viešose vietose nosį ir burną dengti veido kaukėmis, respiratoriais ar kitomis priemonėmis.

Jei po Velykų savaitgalio susirgimų skaičius neišaugs, galėsime lengviau atsikvėpti ir pamažu grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. O kol kas – labiau pasaugokime save ir aplinkinius, laikykimės karantino reikalavimų ir likime per šias šventines dienas savo gyvenamojoje aplinkoje.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.