Metas Plungėje imtis tvarkyti ir lietaus kanalizaciją

2019-02-07

 

 

Vasario 6 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis susitiko su UAB „Plungės vandenys“ direktoriumi Antanu Borumu ir aptarė, kokie darbai bendrovės laukia šiais metais.

Kalbant apie finansinę pusę, praėjusius metus „Plungės vandenys“ baigė pelningai. Pasikeitus „Plungės šilumos tinklų“ vadovui pavyko susitarti, kad pastaroji  bendrovė vykdytų savo įsipareigojimus „Plungės vandenims“ ir reguliariai atsiskaitytų už vandenį. Paprastai kitų vandens vartotojų skolos neviršija 150 tūkstančių eurų, kitaip tariant – vieno mėnesio išrašytų sąskaitų sumos.

Kalbėta, kad UAB „Plungės vandenys“ kartu su Plungės rajono savivaldybės administracija rajone įgyvendino ne vieną geriamo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo projektą. Savivaldybės tarybos sprendimu „Plungės vandenims“ buvo perduota prižiūrėti lietaus kanalizaciją. A. Borumas atkreipė rajono vadovų dėmesį, kad bendrovė naujam įpareigojimui vykdyti negavo nė cento, o prievolė prižiūrėti lietaus kanalizaciją kainuoja nemažus pinigus.

Susitikime svarstyta galimybė įvesti mokestį paslaugos gavėjams už lietaus kanalizacijos priežiūrą. Tai liestų tik įstaigas ir įmones. Pirminiais paskaičiavimais, per metus lietaus kanalizacijos priežiūrai tokiu būdu pavyktų surinkti apie 40-50 tūkst. eurų.

A.Borumas taip pat informavo, jog šiemet bus perskaičiuotos „Plungės vandenys“ teikiamo geriamojo  vandens ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainos. Gera žinia vartotojams ta, kad pagal patvirtintą skaičiavimo metodiką kaina turėtų būti mažesnė, nei buvo.  Galutinį žodį čia tars Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.