Metams baigiantis darbas darbą veja

2020-12-04


 
Kiekvienas suplanuotas ir pradėtas vykdyti projektas turi savo pradžią ir pabaigą, kuri neretai sutampa su kalendorinių metų pabaiga. Kaip pastebėjo Plungės savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, šie metai dėl koronaviruso pandemijos, paskelbto karantino sukėlė nemažai rūpesčių rangovams ir projektų vadovams. Pirmiausia – dėl žmogiškųjų išteklių. Kitas nemenkas Savivaldybės administracijai tekęs iššūkis šiemet buvo tinkamai panaudoti Savivaldybei skirtas papildomas lėšas, kaip antai – keliams tvarkyti. Jei metų pradžioje planuota savivaldybės keliams tvarkyti išleisti apie 2 milijonus eurų, metams įsibėgėjus paaiškėjo, jog keliams skirta suma išaugo dvigubai!

„Noriu padėkoti Savivaldybės administracijos darbuotojams, kurie šiais ypatingais metais gana sėkmingai susitvarkė su didesnėmis darbo apimtimis. Daug projektų pavyks įgyvendinti. Matau, kaip metams baigiantis darbas darbą veja. Oro sąlygos, tikiuosi, dar leis rangovams dirbti ne tik patalpų viduje, bet ir lauke. Planuojame, jog tie darbai, kurie turi būti padaryti šiemet, bus sėkmingai užbaigti“, – pažymėjo M. Kaunas.

Kiekvieną savaitę Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas kartu su atsakingais Savivaldybės administracijos specialistais rengia gamybinius pasitarimus ir darbų atlikimo vietose susitinka su rangovais, kad aptartų projektų įgyvendinimo eigą, kilusius iššūkius, įvertintų jau atliktų darbų kokybę.

Pirmosiomis gruodžio dienomis  Savivaldybės administracijos vadovas su skyrių vedėjais Arvydu Liutika ir Tomu Jociu bei Plungės miesto seniūne Dangirute Jurkuviene tarėsi dėl Pramonės prospekte vykdomų darbų. Plungiškiai turėjo atkreipti dėmesį, kad šiemet daug kas į gera keičiasi visame pramonės kvartale: buvo atnaujinta Salantų g. danga, klojami šaligatviai, rengiamas apšvietimas. Šio pasitarimo metu aiškintasi, kokiose konkrečiose vietose palikti autobusų sustojimo įvažas, kur geriau įrengti pėsčiųjų perėjas, kada nuimti senąsias šviestuvų atramas. M. Kaunas pasidžiaugė, kad Pramonės prospektas įgauna naują kvėpavimą, steigiasi naujos bendrovės, įsikūrė Smulkaus ir vidutinio verslo asociacija, kursis ir bendradarbystės centras „Spiečius“, čia atsidaryti planuoja net kirpykla!

Kartus su skyriaus vedėju A. Liutika Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas įvertino, kaip rangovams sekėsi įgyvendinti dulkėtumui mažinti numatytus asfaltavimo darbus Babrungo seniūnijoje. Jei dėl Parko, Vingio g. ir skg. atliktų darbų kokybės abejonių nekyla, tai pastabų sulaukė rangovai, asfaltavę Notės ir Blendžiavos gatves, nes žvyro kelkraščius nuėdė krituliai. Buvo išreikštas pageidavimas šiuos kelkraščius labiau sutvirtinti.

Asfaltavimo ir kiti šį procesą lydintys darbai vyksta ir Plungės miesto Lankos gatvėje, rangovas čia dirba nuo rugsėjo ir planuoja užbaigti iki metų pabaigos.

Kartu su Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Jurgita Saldukiene, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Gintautu Rimeikiu, Vietos ūkio skyriaus specialistais Vitalijumi Grigorjevu ir Evaldu Jankausku aplankyta ir Akademiko Adolfo Jucio progimnazija. Šioje ugdymo įstaigoje iš pagrindų baigiama atnaujinti virtuvė, kurioje mokiniams bus ruošiamas maistas, o savo eilės dar laukia patalpa, kurioje mokiniai valgys. Taip pat sparčiai vyksta darbai sporto ir atletikos treniruotėms skirtose salėse. Jei ši sporto salė buvo bene prasčiausios būklės, po remonto, pasak rangovų, galės drąsiai vadintis prestižine. Sporto salės išorę – sienas ir stogą – numatyta apšiltinti ateinančiais metais.

Daug rūpesčių dėl Kulių gimnazijos vieno korpuso remonto sakė turinti šios mokymo įstaigos vadovė Asta Plataunienė. Suplanuoti darbai turi būti baigti per trejus metus, šie metai – pirmieji, todėl projektas dar tik įsibėgėja.

Lankytasi ir „Ryto“ pagrindinėje mokykloje, norint įvertinti aktų salėje sumontuotos kondicionavimo sistemos pajėgumus. Gerais (ne koronaviruso) laikais šioje mokykloje vykdavo daug puikių renginių, todėl ventiliacija, esant gausiam dalyvių skaičiui, aktų salėje buvo būtina. Naudodamasis proga šios mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas atkreipė M. Kauno dėmesį į mokyklos tualetų remontą, taip pat – ir į atnaujinimo laukiančių sporto aikštynų būklę.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.