Meras ir Savivaldybės administracijos direktorius skaitė vaikams

2018-04-24

 

 

 

Balandžio 23-ą plačiai minima Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena. Būtent šios dienos popietę Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis praleido su knyga rankose, mat atsiliepė į lopšelio-darželio „Rūtelė“ kvietimą ta proga paskaityti vaikams pasakų ar linksmų istorijų. „Varpelio“ ir „Lašiukų“ grupės vaikai klausėsi G. Bagužio skaitomų istorijų iš Kornelijaus Čiukovskio knygos „Daktaras Aiskauda“ apie žymųjį daktarą ir jo žvėris.

Kalbėdamiesi su Savivaldybės administracijos direktoriumi vaikai prisipažino, kad ir jie puikiai žino savo daktarus, pasakojo, kaip daktarai juos gydo, pastebėjo, kad gydytojas turi būtinai vilkėti baltos spalvos chalatą. Visgi žadėjo dažnai plautis rankas, valytis dantis, neperšalti ir saugotis traumų, kad tik kuo rečiau reikėtų pas daktarus lankytis.

Atsidėkodami už skaitymą lopšelio-darželio „Rūtelė“ vaikai prisiminimui G. Bagužiui įteikė pačių darytą knygos puslapių skirtuką.

 Įstaigos direktorė Kristina Valienė paskaityti vaikams pasakų kvietė ne tik Savivaldybės administracijos direktorių, bet ir kitų išskirtinių profesijų atstovus: gaisrininką, policininką, vaistininką, trenerį.

Tą pačią dieną Plungės miesto bibliotekoje Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis knygas skaitė „Ryto“ pagrindinės mokyklos 4c klasės mokiniams (mokytoja Kristina Riaukienė). Meras vaikams perskaitė pasakas „Jaučio trobelė“ ir „Eglė žalčių karalienė“. Vaikai pasidalino įžvalgomis, ko galima pasimokyti iš šių pasakų personažų.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.