Meras A. Klišonis vyko įSveikatos apsaugos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijas

2018-08-22

 

Rugpjūčio 21dieną meras Audrius Klišonis Vilniuje kartu su Savivaldybių asociacijos direktore Roma Žakaitiene susitiko su sveikatos apsaugos viceministre Lina Jaruševičiene bei VLK kainų ir klasifikacijų departamento direktoriumi Gintaru Kacevičiumi.

Per susitikimą aptartas siūlymas teikti pacientui pavėžėjimo paslaugas po suteiktų paslaugų stacionariose gydymo į staigose, kai žmogus nebeturi galimybių grį žti į namus viešuoju transportu. Akcentuota, jog pacientų pavėžėjimo klausimas aktualus ne tik Plungės rajono gyventojams, todėl būtų tikslinga sukurti darbo grupę pilotiniam projektui parengti, reikalingiems kaštams į vertinti.

Tą pačią dieną meras kartu su Seimo nariu Jonu Varkaliu susitiko su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, ministro patarėjomis. Kalbėta apie Plungės rajono savivaldybės teikiamus socialinius projektus, kurie pretenduoja į VIP lėšas. Vienas iš tokių projektų – Plungės parapijos namų pastato atstatymas ir pritaikymas. Taip pat kalbėta apie sprendinius ir iššūkius likvidavus Plungės vaikų globos namus.

Ministras L. Kukuraitis prisiminė buvęs Plungėje, lankęs savivaldybėje socialinės paskirties į staigas, todėl gana geranoriškai vertino ir dienos centro į kūrimo parapijos namuose galimybes.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.