Mendeno gatvėje numatyti elektros linijos ir lietaus kanalizacijos įrengimo darbai

2019-09-19

 

Daug metų universalaus sporto centro su baseinu laukiantys plungiškiai žino, kad šis statinys numatytas Mendeno gatvės pradžioje. Plungės rajono savivaldybės administracija šiemet skelbė apie Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų pirkimą Centriniame viešųjų pirkimų portale (CVPP). Siūlymą statyti kompleksą pateikė vienas verslo subjektas, kurio pasiūlyta darbų kaina buvo per didelė perkančiajai organizacijai. Pasiūlymas atmestas, viešojo pirkimo procedūra baigta, Savivaldybės administracija rengia dokumentus naujam konkursui.

Kol bus parinktas rangovas ir prasidės sporto komplekso statybos darbai Savivaldybės administracija priėmė sprendimą pagerinti Mendeno gatvės infrastruktūrą.

Pasirašyta sutartis, pagal kurią Mendeno gatvėje ESO prašoma į rengti mažo gabarito tranzitinę transformatorinę (MGMTT) su 2 galios transformatoriais (630 kVA kiekvienas)  ir galios skyrikliais su pavaromis, valdomomis iš dispečerinio centro valdymo sistemų, taip pat 0,4 kV į tampos skirstyklą, pakloti 10 kV kabelinę liniją „Plungės TP – Transformatorinė TR-54“, numatyti komercinę elektros apskaitą.

Rugsėjo 24 dieną numatyta atplėšti vokus su viešojo pirkimo „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C, Plungėje, statybos darbai (lietaus kanalizacijos nuo šulinio ŠL1-8 iki išleistuvo į rengimo darbai)“ pasiūlymais.

Šie Mendeno gatvės infrastruktūros gerinimo darbai bus reikalingi būsimam Universalaus sporto ir sveikatingumo kompleksui.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.