Linkime saugių artėjančių švenčių!

2019-12-20

Artėjant didžiosioms metų šventėms ugniagesiai gelbėtojai prašo nepamiršti pasirūpinti  Jums brangių žmonių ir savo turto saugumu. Pareigūnai primena, kad būtume atidūs su buityje naudojamais elektros prietaisais, o išvykdami iš namų ilgesniam laikui juos išjungtume iš elektros tinklo. Nepaliktume be priežiūros besikūrenančių krosnių, židinių ir degančių žvakių, degius daiktus saugiu atstumu atitrauktume nuo tiesioginės liepsnos ar kitų įkaitusių paviršių.

Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovai ar asmenys, atsakingi už renginių organizavimą, privalo kruopščiai patikrinti patalpų gaisrinę būklę: evakuacijos kelius, ryšio priemones, evakuacinį bei avarinį apšvietimą, gaisrinę automatiką, pirmines gaisro gesinimo priemones. Pastebėtus trūkumus reikia pašalinti iki renginio pradžios.

Pirotechnikos priemones galima naudoti tik padėjus ant lygaus nedegaus paviršiaus. Prieš jas uždegant, reikia nukreipti į viršų ir atsitraukti saugiu atstumu. Pirotechnikos priemones griežtai draudžiama naudoti apsvaigusiesiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų asmenims. Jeigu pirotechninis gaminys neiššovė, nereikia prie jo artintis mažiausiai 15 minučių arba tiek, kiek nurodyta instrukcijoje. Pirotechninio gaminio nereikia ardyti arba uždegti iš naujo. Neužsidegusį ar neiššovusį gaminį reikia panardinti į vandenį.

Ramių ir saugių Jums švenčių!


 

Plungės  rajono savivaldybės administracijos  ir Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinės tarnybos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.