Ligoninėje jau budi „Ekskomisarų biuro“ apsaugininkai

2018-09-10

 

 

Nuo rugsėjo 10 dienos Plungės rajono savivaldybės ligoninėje budi uniformuoti „Ekskomisarų biuro“ darbuotojai, kurie apskritą parą užtikrina ligoninės patalpų ir jose esančio turto, o taip pat – ir fizinę ligoninėje dirbančių gydytojų, kitų šios gydymo įstaigos specialistų apsaugą.

Pirmadienį ligoninėje lankėsi Plungės meras Audrius Klišonis ir Savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, kurie susitiko su ligoninės direktoriumi Antanu Martusevičiumi, direktoriaus pavaduotoja Danguole Luotiene, Ūkio skyriaus vedėju Stepu Petrauskiu.

Pirmą darbo dieną ligoninėje pradėjęs „Ekskomisarų biuro“ darbuotojas budėjo Priėmimo skyriuje, kurio vedėjui Rolandui Dėdinui, skyriaus slaugytojoms, konsultuoti atėjusiems gydytojams specialistams dažnai  tenka susidurti su agresyviai nusiteikusiais įkaušusiais nuo alkoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų pacientais. Ligoninėje yra buvę atvejų, kai apgirtę pacientai ne tik nepagarbiai elgėsi aplinkinių žmonių atžvilgiu, bet ir puolė muštis, smaugti medikus, kėsinosi sulaužyti rankų pirštus, gadino skyriaus inventorių. Kilus pavojui Priėmimo skyriaus darbuotojai spausdavo pavojaus mygtuką, kad išsikviestų policijos pareigūnus. Nuo šiol rimtį ir tvarką ligoninėje prižiūrės saugos tarnyba, kuri, esant reikalui, galės išsikviesti ir pastiprinimą.

„Ekskomisarų biuro“ darbuotojas patvirtino, jog pirma jo darbo diena ligoninėje praėjo be incidentų.

Kaip informavo ligoninės vadovai, už poros savaičių prie Priėmimo skyriaus, ligoninės pirmojo aukšto hole, apsaugos darbuotojams bus įrengta atskira patalpa su monitoriais vaizdui stebėti. Ligoninės patalpas ir kiemą nuo šiol stebės 16 vaizdo kamerų.

Vaizdo kameros bus sumontuotos ir naujai įrengtose laikino apnakvindinimo patalpose, kuriose saugiai išmiegoti galės alkoholio padauginę ir viešoje vietoje „smigę“ piliečiai. Oficiali šių patalpų atidarymo ir pristatymo visuomenei ceremonija numatyta rugsėjo 18 dieną.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.