Lietuvos savivaldybių indeksas 2019

2019-10-17

Pristatome tradicinį , jau 9-ąjį Lietuvos savivaldybių indeksą. Jo tikslas – padėti gyventojams, politikams į vertinti, kaip skirtingose srityse jiems sekasi palyginus su kitomis savivaldybėmis. Siekiame, kad tai būtų į rankis, kuris padėtų pasinaudoti gerosiomis praktikomis ir atsisakyti prastų.

Kiekvienais metais tyrimo rezultatai į rodo, kad ekonominė laisvė yra pagrindinė prielaida gerovei sukurti. Būtent dėl to indekse didžiausi balai atitenka savivaldybėms, kurios skatina privačias investicijas ir iniciatyvą, užtikrina žmogaus galimybę rinktis, sudaro sąlygas konkurencijai, taupiai ir efektyviai naudoja turimus resursus. Vertiname gyventojams ir investuotojams svarbiausias sritis. Pavyzdžiui, komunalinį ūkį , socialinę rūpybą, biudžeto, turto valdymą, pritrauktas investicijas ir kt.

Instituto komanda nuoširdžiai dėkoja visų savivaldybių darbuotojams, kurie kiekvienais metais pildo klausimynus ir atsakinėja į mūsų skambučius ir klausimus. Dėkojame ir už į žvalgas, pastabas ir siūlymus, kurių dėka galime tobulinti šį tyrimą. Siekdami kuo geresnio rezultato stengiamės atsižvelgti į išsakytas nuomones ir gerinti leidinį .

Tikimės, kad surinkti duomenys ir į žvalgos bus naudingi visiems besistengiantiems savo savivaldybę padaryti turtingesne, laisvesne ir geresne vieta gyventi. Juk toks ir yra mūsų visų bendras tikslas.

Lietuvos savivaldybių indekso tyrimą rasite čia.

 

Nuoširdžiai,
Lietuvos laisvosios rinkos instituto komanda

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.