Lentpjūvės gatvės rekonstrukcija pradėta sėkmingai

2021-10-18
Pradėta rekonstruoti Lentpjūvės gatvė dėl darbų apimčių ir terminų reikalauja operatyvių sprendimų ir nuolatinio Savivaldybės administracijos dėmesio.

Statybos sritį kuruojantis Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas ir kiti Administracijos darbuotojai šiandien posėdžiavo su projekto rangovo atstovais. Pasitarime aptarti šiuo metu atliekami ir artimiausiu metu suplanuoti darbai, kylančios problemos, terminai lėšoms įsisavinti bei kitos aktualijos.

Darbai Lentpjūvės gatvėje vyksta gana sklandžiai, kylančius nesklandumus pavyksta pašalinti, neišsprendžiamų problemų kol kas nekilo.

Skaitytojams primename, kad Lentpjūvės gatvei rekonstruoti skirtas beveik 2 milijonų eurų finansavimas. Daugiausia iššūkių kelia tai, kad šią sumą pareikalauta įsisavinti iki šių metų pabaigos. Visgi, kaip akcentuoja Savivaldybės administracijos vadovas Mindaugas Kaunas, operatyviai dirbant būtina maksimaliai užtikrinti darbų kokybę – sutvarkyta infrastruktūra gyventojams tarnaus ne vienerius ir ne penkerius metus, todėl rangovas privalo darbus atlikti ne tik nustatytais terminais (ką yra įsipareigojęs), bet ir kokybiškai.

Akcentuotina, kad Savivaldybės administracija į Lentpjūvės gatvėje vykdomus darbus ir jų kokybę žvelgia ir žvelgs reikliai, kaip ir į kitus rajone vykdomus objektus.

Šiandien, kaip ir kiekvieną savaitę, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas apsilankė rekonstruojamoje gatvėje, apžiūrėjo atliktus ir vykdomus darbus, pabendravo su darbininkais.

Kiekviena laiku nepamatyta ar neapsvarstyta detalė gali turėti neigiamos įtakos, todėl apsilankymas objektuose, reguliarūs pasitarimai su rangovais, nuoseklūs kontrolės veiksmai yra vienas iš Mindaugo Kauno, kuruojančio statybos sritį, veiklos prioritetų.

Primename, kad Lentpjūvės gatvėje bus nutiesta ne tik nauja važiuojamoji kelio dalis su šalčiui atspariu sluoksniu, bet ir įrengti šaligatviai, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengtas drenažas, suoliukai, šiukšliadėžės, paviljonai, atlikta daugybė kitų darbų. Rekonstrukcija neabejotinai padidins Lentpjūvės gatvės nekilnojamojo turto patrauklumą, suteiks geresnes sąlygas verslui veikti, padės į rajoną pritraukti investuotojų. Ypač svarbu tai, kad saugiau ir patogiau jausis pėstieji bei kiti eismo dalyviai.

Pažadame gyventojus ir toliau informuoti apie Lentpjūvės gatvės rekonstrukcijos eigą.Plungės r. savivaldybės administracijos inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.