Lazdijų savivaldybės atstovai atvyko įPlungę „nusižiūrėti“ nekilnojamojo turto modulio

2021-07-13 
Liepos 13 dieną Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas priėmė Lazdijų savivaldybės administracijos direktorę Iloną Šaparauskienę, atvykusią kartu su Lazdijų savivaldybės administracijos Biudžeto, finansų ir turto, Centralizuotos buhalterinės apskaitos bei Informacinių technologijų skyrių darbuotojais. Susitikime dalyvavo Turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė ir šio skyriaus vyr. specialistė Lina Miknienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Genovaitė Pečkauskienė, Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė.

Lazdijų savivaldybės administracijos atstovai neslėpė, kad jų vizitas į Plungės rajono savivaldybės administraciją turi konkretų tikslą – kuo daugiau sužinoti apie mūsų savivaldybėje taikomą nekilnojamojo turto modulį. Plungiškiai šią nekilnojamojo turto valdymo sistemą įsidiegė pirmieji tarp Lietuvos savivaldybių ir sėkmingai moduliu naudojasi jau trečius metus. Lazdijų savivaldybės specialistai buvo nusiteikę perimti plungiškių patirtį.

Nekilnojamojo turto modulį svečiams pristatė Turto skyriaus vedėja Ž. Bieliauskienė ir vyr. specialistė L. Miknienė. Modulyje įvairiais pjūviais matyti savivaldybės ir 40 savivaldybės įstaigų nekilnojamojo turto vienetai su jų detalizacijomis bei turto išlaikymo sąnaudomis. Modulis labai patogus ieškant reikiamos informacijos, rengiant ataskaitas, nes informacija apie nekilnojamąjį turtą pildoma nuosekliai, sudarius naują sutartį.

Susitikimo metu svečiai iš Dzūkijos pažiūrėjo mūsų savivaldybę reprezentuojantį filmuką „Paslaptimis apipintas Plungės kraštas“, taip pat pasidalino įžvalgomis apie savivaldybių rengiamus strateginius planus ir pagrindines vystymosi kryptis, apsikeitė atminimo dovanėlėmis su Plungės ir Lazdijų savivaldybių simbolika.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.