Lauko teniso kortuose čempionai apgynė titulą

2019-09-11

Visą vasarą „Mortos kalns“ lauko teniso kortuose vyko lauko teniso dvejetų (vyrų) vasaros pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo dešimt komandų.

Pagal turnyro nuostatus visos užsiregistravusios komandos sužaidė po vieną kartą tarpusavyje, o keturi geriausiai pasirodę dvejetai kovojo dėl nugalėtojo vardo ir Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio taurės.

Dvejetų pirmenybių paskutinėse dvikovose dėl trečios vietos žaidė A. Žandaravičius ir J. Panumis prieš D. Gibiežą ir M. Stonkų.

Finale pernykščiai vasaros pirmenybių čempionai R. Venskus ir V. Navalinskas žaidė prie K. Bliutą ir D. Vaišvilą ir apgynė čempionų titulą!

Rugsėjo 6 dieną meras A. Klišonis taurę įteikė lauko teniso dvejetų vasaros pirmenybių nugalėtojams, pasveikino visus susirinkusius lauko teniso mylėtojus. Vasaros pirmenybės „Mortos kalns“ kortuose vyksta jau šeštus metus.

Varžybų organizatoriai dėkoja komandoms už sportinį azartą ir parodytą gražų tenisą bei atkaklias dvikovas, Plungės merui A. Klišoniui – už puikius prizus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.