Lankėsi Varėnos savivaldybės administracijos atstovai

2020-08-26

 

Rugpjūčio 26 dieną Plungės rajono savivaldybėje lankėsi grupė Varėnos rajono savivaldybės administracijos darbuotojų iš Finansų ir investicijų skyriaus, kuriam vadovauja Svetlana Griškevičienė. Dzūkijos atstovai į Žemaitiją atvyko artimiau susipažinti ir vietoje apžiūrėti šiuo metu Plungės savivaldybėje įgyvendinamus stambius projektus, kuriems reikia didesnių investicijų.

Varėniškius priėmė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė, pavaduotoja Jurgita Saldukienė ir vyr. specialistės Eglė Makarevičienė bei Toma Rupeikė, taip pat Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika.

Savivaldybių administracijų specialistai turėjo daug bendrų temų pokalbiui apie savivaldybių biudžetus, investicijas, projektų valdymą. Palyginimui galima pasakyti, jog Varėnos savivaldybėje šiuo metu gyvena per 20 tūkstančių, o Plungės savivaldybėje – apie 33 tūkst. gyventojų.

Varėnos savivaldybės pasiuntiniai nepraleido progos apžiūrėti Plungės dvarą su baigiamais rekonstruoti kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmais bei žirgyno pastatu, taip pat lankėsi Plateliuose, įvertino daug investicijų pareikalavusį dviračių taką apie ežerą ir kitus rekreacijai ir poilsiui skirtus objektus.

Susitikimui atminti savivaldybių atstovai apsikeitė suvenyrais su Plungės ir Varėnos simbolika.Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.