Laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų

2018-09-17

 

Plungėje pradėjus vykdyti kelių, gatvių, šaligatvių rekonstravimo darbus labiau suintensyvėjo eismas centrinėje miesto dalyje.

Pasitaiko vairuotojų, kurie piktybiškai ar iš nežinojimo nusižengia Kelių eismo taisyklėms: pastato ir palieka transporto priemones neleistinose vietose, taip pat gatvėse, kuriose tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos yra mažesnis nei 3 m atstumas, ant pėsčiųjų perėjų ar arčiau kaip 5 metrai nuo jų, ant vejos, šaligatvio, sankryžoje ar arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos, vietose, kuriose sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus, trukdytų į važiuoti (išvažiuoti) į (iš) stovėjimo aikštelę, stovėjimo vietą, garažą, kiemą, teritoriją, trukdytų į lipti į kitą transporto priemonę arba kitaip kliudytų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui, ženklų „Sustoti draudžiama“, „Stovėti draudžiama“ galiojimo zonoje ar neį galiųjų transportui skirtose vietose.

Prašome vairuotojų laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir primename, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d. „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas“ numato administracinę atsakomybę. Numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Šiais metais Plungės rajono savivaldybės administracijos viešosios tvarkos specialistai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nuobaudas skyrė daugiau nei 50 vairuotojų.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.