Laidoje „Savivaldybės pusvalandis“ – apie priemones, padėsiančias priartinti karantino pabaigą

2020-12-18

 Šiomis prieššventinėmis dienomis dėl Vyriausybės paskelbtų apribojimų žmonėms kyla daug klausimų. Nerimo išreiškiama daugiau nei pasitikėjimo, tačiau būtina šaltu protu įvertinti koronaviruso statistinius duomenis ir suvokti, jog labai daug kas priklauso ir nuo pačių gyventojų sąmoningumo. Gruodžio 18 dieną Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas dalyvavo radijo stoties „Spindulys“ laidoje „Savivaldybės pusvalandis“ ir pasidalino aktualia informacija apie judėjimo ribojimą, savanorystę, apie numatytus parduotuvių, paslaugų tiekėjų, nuomojamų sodybų ir pobūvių salių patikrinimus.

Prie Plungės jau įrengti patikros postai ir ribojamas asmenų judėjimas. Judėti leidžiama, kai vykstama į savo gyvenamosios vietos savivaldybę; į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties; į darbą (darbo reikalais), kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje; į aptarnaujančius tarptautinius keleivių maršrutus oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų; dėl sveikatos priežiūros paslaugų; dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykimas į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę yra neišvengiamai būtinas.

Rekomenduojama nevykti ten, kur žmogus negalės savo vykimo ir buvimo teisėtumo pagrįsti turimais dokumentais.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas prašo gyventojų elgtis atsakingai ir laikytis Vyriausybės priimtų nurodymų, kad padėtis dėl sergamumo šalyje kuo greičiau stabilizuotųsi.

Pridedama. Laidos „Savivaldybės pusvalandis“ įrašas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.