Kviečiame teikti paraiškas finansavimui gauti bei dalyvauti mokymuose

2021-02-02

2021 m. sausio 29 d. Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupės valdyba rinkosi į nuotolinį posėdį . Posėdžio metu buvo priimti svarbūs sprendimai. Valdyba patvirtino finansavimo sąlygų aprašus dviem priemonėms:

Parama NVO socialinio verslo kūrimui ir plėtrai skirta Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotoms kaimo bendruomenėms ir kitoms nevyriausybinėms (jaunimo, sporto, kultūros ir kt.) organizacijoms bei viešosioms į staigoms, kurios ketina teikti paslaugas socialiai pažeidžiamoms grupėms (bedarbiams, vaikams, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir vyresnio amžiaus žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms, neį galiesiems ir pan.) arba siekia sudaryti sąlygas į sidarbinti socialiai pažeidžiamoms grupėms (bedarbiams, vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, neį galiesiems ir pan.) arba planuoja savanorystę skatinančius projektus, susijusius su asmenų mokymu ir konsultavimu bei sąlygų sudarymu savanorystės veiklai vykdyti.

Parama gyvenimo kokybės gerinimas ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse, tai investicinio pobūdžio priemonė, skirta viešųjų erdvių ir pastatų, kuriuose vykdoma laisvalaikio, poilsio, sporto, kultūrinė, socialinė ir kt. veikla kaime, atnaujinimui ir į rengimui. Priemonė skirta gerinti gyvenamąją aplinką siekiant mažinti socialinę atskirtį ir ekonominį atotrūkį , skatinant vietos gyventojų aktyvumą ir iniciatyvų kūrimąsi Plungės rajone. Tinkami pareiškėjai – Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotos kaimo bendruomenės ir kitos nevyriausybinės organizacijos, Plungės rajone (išskyrus miestą) registruotos viešosios į staigos, Plungės rajono savivaldybės administracija ir jos į staigos.

Sekantys planuojami kvietimai finansavimui gauti 2021 m.:

Kviečiame Plungės rajono bendruomenes aktyviai domėtis artėjančiais kvietimais bei diskutuoti su savo nariais, kokias idėjas būtų galima į gyvendinti pasinaudojus minimų priemonių paramos lėšomis.

Išsamesnė informacija apie kvietimus skelbiama interneto svetainėje www.plungesvvg.lt

Šių metų kovo 10 d. vyks nuotoliniai mokymai „Stipresni vietos plėtros strategijos viešinimo į gūdžiai“, kuriuose bus pristatomos nemokamos programos ir į rankiai, patarimai ir gudrybės kaip išnaudoti Google į rankius ir pan. Mokymai skirti VVG nariams ir valdybai bei bendruomenėms. Kviečiame registruotis el. paštu grazina@plungesvvg.lt nurodant vardą pavardę ir atstovaujamą organizaciją.

Sekite naujienas mūsų svetainėje  http://www.plungesvvg.lt

 

Plungės rajono savivaldybės vietos veiklos grupė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.