Kviečiame Savivaldybės interesantus – neįgaliuosius, mamas su kūdikiais ar vaikais, riboto judėjimo galimybių asmenis – nemokamai naudotis pritaikyta dalykinių susitikimų patalpa

2019-11-26

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracija pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonę „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ įgyvendina projektą „Teikiamų paslaugų procesų tobulinimas ir aptarnavimo kokybės gerinimas Plungės rajono savivaldybėje“. Siekiant didinti Plungės rajone gyvenančių asmenų pasitenkinimą aptarnavimo viešojo valdymo institucijose kokybe ir teikiamų paslaugų prieinamumu visuomenei bei užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą interesantams su ribota judėjimo galimybe, Plungės rajono savivaldybės administracijos pirmo aukšto patalpose suformuota patogi erdvė specialistų ir interesantų –  asmenų su negalia, mamų su vaikais, senjorų ir pan. –  susitikimams. Įrengtoje patalpoje yra kompiuteris, kuriuo gali pasinaudoti asmenys, norintys susipažinti su Savivaldybės dokumentais, įstatymais ar kuriems reikalinga pagalba, užpildant įvairius dokumentus, prašymus.  

Norinčiuosius pasinaudoti ar gauti paslaugas šiose patalpose prašome kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyrių (115 kab.).

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.