Kviečiame prisijungti prie švaros akcijos „Darom 2019“

2019-04-05


 

Plungės rajono savivaldybė iki balandžio 14 d. kviečia prisijungti prie kasmetinės švaros ir tvarkos akcijos DAROM 2019. Tvarkomos teritorijos ir atliekų surinkimo taškai skelbiami ČIA. Savanoriai visais klausimais, susijusiais su švaros akcija, gali kreiptis į vietos seniūnijos seniūnus.

Atkreipiame dėmesį, kad į atliekų surinkimo taškus galima nešti tik akcijos metu iš viešųjų erdvių surinktas atliekas. Atliekos išvežimo vietose turi būti išrūšiuotos: atskirai sudėtos bešeimininkės mišrios komunalinės atliekos (maišuose), stambiagabaritės atliekos, bešeimininkės padangos (išskyrus žemės ūkio technikos padangas), žaliosios atliekos.

Surinktas atliekas tvarkykime tinkamai. Primename, jog susikaupusių lapų, šakų, žolės, žemių ir kitų žaliųjų atliekų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ar sukrauti ir palikti šalia jų. Visi atliekų turėtojai – individualių namų valdų, daugiabučių namų, sodų ir garažų valdų savininkai, įstaigos ir būstą administruojančios įmonės – privalo vadovautis Plungės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėmis (www.e-tar.lt). Žalienų atliekos turi būti kompostuojamos arba šalinamos Jėrubaičių sąvartyno teritorijoje esančioje Žaliųjų atliekų priėmimo aikštelėje (Plungės r., Jėrubaičių k.). Darbo laikas: I-VI 7.30-19.00 val., VII 8.00-16.00 val. Tel. 8 630 01 276.

Gražinkime Plungę kartu!

 

Roberta Jakumienė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistė (ekologė)
tel. +370 448 73004, mob. tel. +370 655 66909
el. p. roberta.jakumiene@plunge.lt
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.