Kviečiame prisijungti prie 2018 m. švaros akcijos „Darom 2018“

2018-04-10

 Šilti orai gena visus į kiemą. Džiugina pražydę pirmieji gėlių žiedai, nušluoti takeliai, nubaltinti soduose medeliai. Puošdami savo namų aplinką, nepamirškime nušluoti ir bendrą šaligatvį, surinkti šiukšles patvoryje ar autobusų stotelėje. Tik nuo mūsų pačių priklauso, koks gražus bus miestas Plungė, rajono miesteliai ir kaimai.

 Surinktas atliekas tvarkykime tinkamai. Primename, jog susikaupusių lapų, šakų, žolės, žemių ir kitų žaliųjų atliekų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ar sukrauti ir palikti šalia jų. Visi atliekų turėtojai – individualių namų valdų, daugiabučių namų, sodų ir garažų valdų savininkai, įstaigos ir būstą administruojančios įmonės – privalo vadovautis Plungės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėmis. Žalienų atliekos turi būti kompostuojamos arba šalinamos Jėrubaičių sąvartyno teritorijoje esančioje Žaliųjų atliekų priėmimo aikštelėje (Plungės r., Jėrubaičių k.). Darbo laikas: I-VI 7.30-19.00 val., VII 8.00-16.00 val. Tel. 8 630 01 276.

„Darom 2018“. Švaros akcija „Darom 2018“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 21 d.

Kviečiame visus aktyvius ir atsakingus Plungės rajono gyventojus tapti savanoriais ir prisidėti tvarkant gimtojo krašto viešąsias erdves balandžio 21 d. (šeštadienį) nuo 10 val.

„Darom 2018“ metu tvarkomos teritorijos, atliekų surinkimo taškai, kontaktiniai asmenys.

Talkininkai visais klausimais, susijusiais su švaros akcija, gali kreiptis į vietos seniūnijos seniūnus.

Atkreipiame dėmesį, kad į atliekų surinkimo taškus galima sunešti tik akcijos metu iš viešųjų erdvių surinktas atliekas. Atliekos išvežimo vietose turi būti išrūšiuotos – atskirai sudėtos bešeimininkės mišrios komunalinės atliekos (maišuose), stambiagabaritės atliekos, bešeimininkės padangos (išskyrus žemės ūkio technikos padangas), žaliosios atliekos.

 

Gražinkime Plungę kartu!

 

 

Edita Lydienė,
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistė (ekologė)
tel. +370 448 73004, mob. tel. +370 655 66909
el. p. edita.lydiene@plunge.lt
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.