Kviečiame prisidėti prie „Karštosios linijos 1808”operatorių komandos!

2021-05-06


Nuo gegužės 17 dienos vykdant vakcinacijos nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) planą, „Karštoji linija 1808“ pradės registraciją į masinę vakcinaciją telefonu.

Kauno greitoji medicinos pagalbos stotis (GMPS) „Karštajai linijai 1808“ masinės vakcinacijos registravimo procesui organizuoti planuoja į steigti 126 darbo vietas operatoriams ir jų koordinatoriams.

Kviečiame Jus prisidėti prie „Karštosios linijos 1808” operatorių komandos sėkmingam masinės vakcinacijos registracijos telefonu procesui į gyvendinti.

Asmenims operatorių atrankos procese bus taikomi šie reikalavimai: vidurinis išsilavinimas; kompiuterinis raštingumas; raiški, taisyklinga lietuvių kalba; anglų ir rusų kalbų mokėjimas ir panašaus darbo patirtis, pvz., registravimas gyventojų vakcinavimui savivaldybėje. Patirtis dirbant administracinį darbą taip pat būtų privalumas.

Operatoriai dirbs nuotoliniu būdu ten, kur gyvena, į „Karštosios linijos 1808“ telefono skambučius atsilieps naudodamiesi kompiuteriu, prijungtu prie interneto, ir ausinėmis, prisijungę prie Kauno GMPS suteiktos telefono stotelės ir Ekstremalių situacijų valdymo informacinės sistemos (ESVIS). Virtualus telefonas veiks kompiuterio naršyklėje.

Asmenys Kauno GMPS operatoriaus funkcijoms vykdyti būtų į darbinti nuo 2021 m. gegužės 17 d.  iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Planuojamos operatorių darbo valandos – nuo 8 iki 20 val., 7 dienos per savaitę, todėl  vienai darbo vietai užtikrinti reikalingi darbuotojai, dirbantys suminiu dviejų etatų krūviu. Galimas asmenų į darbinimas ir nepilnu etatu, dirbant ne trumpiau kaip 4 val. per dieną.

Kauno GMPS su atrinktais asmenimis sudarys terminuotas darbo sutartis, mokant 800 Eur atlyginimą už etatą (neatskaičius mokesčių). Apmokymą operatoriaus darbui nuotoliniu būdu organizuos Kauno GMPS specialistai.

Savivaldybės į pareigotos aprūpinti darbo vieta, jei atrinktas asmuo (ar asmenys) neturės galimybės operatoriaus funkcijų į gyvendinti nuotoliniu būdu. Operatoriaus funkcijoms užtikrinti reikalinga kompiuterinė  į ranga ir ryšio priemonės (laidinis internetas). Minimalūs reikalavimai darbo vietai: operacinė sistema Windows 10; Google Chrome naršyklė; našus procesorius naršymui internete be trikdžių keliuose skirtukuose, ne mažiau kaip 4 GB RAM (jeigu kaupiklio tipas SSD), ne mažiau kaip 8 GB RAM (jeigu kaupiklio tipas HDD), USB arba audio jungtys ausinėms (priklauso nuo ausinių), ausinės su mikrofonu.

Kviečiame tapti „Karštosios linijos 1808” komandos dalimi ir prisidėti prie svarbaus masinės vakcinacijos registravimo proceso. Kandidatuokite iki gegužės 10 dienos ir savo duomenis pateikite Operacijų centro vadovui, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Mantui čŒesnauskui, tel. 8 699 19125, el. paštas mantas.cesnauskas@plunge.lt

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.