Kviečiame netradiciškai švęsti Vaikų knygos dieną

2021-03-31
   
Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su Nacionaline M. Mažvydo biblioteka balandžio 2 d. 13 val. kviečia nuotoliniu būdu stebėti pokalbį-diskusiją „Paauglio teisės literatūroje ir į literatūrą“, gyvai užduoti klausimų, po renginio galbūt pratęsti diskusiją draugų rate.

Paauglių literatūra ir paauglių teisės nėra dažna tema Lietuvoje, tačiau ji įdomi, reikalinga ir prasminga. Kokios šių sferų sąsajos ir jungtys, kaip jos gali viena kitą papildyti? Ar ne per siaurai suvokiame vaikų, paauglių teises? Kokios problemos ir su jomis susijusios teisės atsispindi šiuolaikinėje paauglių literatūroje? Ar paauglių literatūra gali ir kaip gali prisidėti prie žinių apie paauglių teises plėtros, informavimo? Galų gale, ar tikrai užtikriname paauglių teisę į kultūrą ir vertingą literatūrą?

Apie visa tai ir daugiau – pokalbis-diskusija su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstove Gitana Salickiene, paauglių rašytojais Ilona Ežerinyte ir Vytautu Varaniumi, ir, žinoma, pačiais paaugliais. Pokalbį moderuos vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė.

Renginys vyks Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos „Youtube“ kanalu https://www.youtube.com/watch?v=NXNgvKG_8pM

Balandžio 2-oji – garsiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimtadienis. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena.

 

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos
prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.