Kviečiame įbendruomenių pusryčius apie Europos Sąjungą Plungėje

2018-09-11

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas
J. Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius
Tel. 870 6 52534, 870 6 52414; el. p. media@urm.lt

2018-09-14

Pranešimas spaudai

 

Kviečiame į bendruomenių pusryčius apie Europos Sąjungą Plungėje

Rugsėjo 14 dieną, 11 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Plungės rajono savivaldybe kviečia Plungės gyventojus ir miesto svečius į diskusiją „Bendruomenės pusryčiai apie ES“. Renginys vyks Plungės Mykolo Oginskio dvare, centriniuose rūmuose, adresu Parko g. 3A.

Apie bendruomenių padėtį Europos Sąjungoje su įvairių Plungės vietos valdžios, nevyriausybinių bei visuomeninių organizacijų, vietos bendruomenių atstovais ir visais suinteresuotais Plungės gyventojais diskutuos žurnalistė, visuomenininkė Edita Mildažytė, Vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis, Plungės rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė.

Renginys bus skirtas bendruomenių situacijai Europos Sąjungoje aptarti. Diskusijos dalyviais nagrinės bendruomenių integracijos Europos Sąjungoje, bendruomenių galimybių bei jų įgalinimo temas. Su skirtingų Plungės gyventojų grupių atstovais taip pat bus diskutuojama apie bendruomeniškumą ir jo pokyčius Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare. Renginio dalyviai bus informuojami, keisis idėjomis apie bendruomenių bendradarbiavimą įvairiais Europos Sąjungos klausimais.

Bendruomenės pusryčiai apie ES Plungėje – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia.

 

URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas

Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2534

Facebook | Twitter | Flickr | Youtube

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.