Kuliuose įvykdytas sporto projektas

2020-11-26
 


 
 

 
Spalio mėnesį Kulių krašto bendruomenė „Alantas“ užbaigė projektą „Kartu gyvename – drauge sportuojame“. Projektas iš dalies finansuotas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

 Palankus treniruočių laikas, projekto lėšomis apmokamos fizinio aktyvumo specialisto paslaugos, reikalingo sportinio inventoriaus įsigijimas paskatino išbandyti siūlomas sportines veiklas tuos žmones, kurie dėl šeimos ar ekonominių priežasčių negalėjo iki šiol dalyvauti užsiėmimuose ar įsigyti jiems reikalingos sportinės įrangos. Net 6 mėnesius du kartus per savaitę vyko aerobikos užsiėmimai moterims, kuriuos vedė profesionali trenerė, o kiekvieną penktadienį į sporto salę rinkdavosi vyrai.

Projekto metu buvo įsigyta 20 gimnastikos kamuolių, po 2 kamuolius tinkliniui ir krepšiniui, 20 elastinių pasipriešinimo gumų ir tiek pat pakylų („stepų“) aerobikai. Įsigyta įranga naudojasi ir gimnazijos moksleiviai, kurie turi galimybę išbandyti naujas sportines veiklas.

Džiaugiamės įgyvendinę projektą ir suteikę galimybę kuliškiams sportuoti ir šaltuoju metu.

 

Kulių krašto bendruomenės „Alantas“ informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.