Karkluojos gatvėje – didelė šventė

2018-08-24

 

 

 

 

Rugpjūčio 23 dieną Karklėnų gyvenvietės Karkluojos gatvėje vyko didelis sujudimas: susirinkę į būrį kaimynai pasikvietė šioje gatvėje atlikto jiems labai svarbaus darbo rangovus, taip pat asfaltavimo projekto partnerius iš Savivaldybės ir bendrovės „Plungės vandenys“ tam, kad perkirptų simbolinę juostelę ir padėkotų vieni kitiems už supratimą ir pagalbą.

Plungės rajono savivaldybės administracija, uždaroji akcinė bendrovė „Plungės vandenys“ ir Karkluojos gatvės gyventojams atstovaujantis Leonas Bendikas šių metų gegužės 31 dieną pasirašė dalinio finansavimo sutartį, kuria Savivaldybė įsipareigojo organizuoti Karkluojos gatvės atkarpos (300 m ilgio nuo Lakštingalų gatvės iki pirmojo posūkio į kairę) Karklėnų kaime, Nausodžio seniūnijoje, paprastojo remonto darbus, o UAB „Plungės vandenys“ ir Leonas Bendikas įsipareigojo nurodyta suma iš dalies finansuoti numatytus darbus.

Vadovaujantis Savivaldybės tarybos balandžio 26 dienos sprendimu „Dėl infrastruktūros objektų, įgyvendinamų Savivaldybės ir fizinių bei juridinių asmenų jungtinės veiklos pagrindu, sąrašo patvirtinimo“ bei atsižvelgiant į Plungės rajono savivaldybės kaimiškųjų seniūnijų vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros ir remonto darbų viešojo pirkimo – pardavimo sutartyje nurodytus įkainius, UAB „Plungės lagūna“ įvykdė šiuos Karkluojos gatvės atkarpos (300 m ilgio) Karklėnų kaime darbus: gatvės profiliavimas, kelkraščių tvarkymas, žvyro pagrindų įrengimas (15 cm), skaldos pagrindų įrengimas (10 cm), viensluoksnės 6 cm storio asfaltbetonio dangos įrengimas.

Bendra darbų kaina – 42 663 eurai, iš kurių gyventojų ir UAB „Plungės vandenys“ prisidėjimas – 12 799 eurai.

Karkluojos gatvės gyventojai nuoširdžiai džiaugiasi naujuoju asfaltu, nors Nausodžio seniūnas Darius Preibys priminė, jog iš pradžių žmonės svarstė, ar neužtektų gatvės važiuojamą dalį išpilti dolomitine skalda. Tačiau, mero Audriaus Klišonio paraginti užbaigti darbus iki galo, karkluojiškiai ryžosi ir asfaltavimui, tuo labiau, kai sulaukė patikinimo, jog prie projekto įgyvendinimo prisidės ir bendrovė „Plungės vandenys“.

Karkluojiškių iniciatyvumu džiaugėsi ir rangovai iš „Plungės lagūnos“, mat žmonės įkandin gatvės asfaltavimui tuoj įsirengė ir nuovažas į savo kiemo keliukus, sutvarkė ir žolele užsodino gatvės kelkraščius.

Kaimynų vardu kalbėjęs L. Bendikas džiaugėsi, kad Karkluojos gatvė po asfaltavimo darbų tapo dar gražesnė, šviesesnė, švaresnė, padėkojo merui už savalaikį patarimą, o gatvės gyventojams – už bendruomeniškumą.

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.