Karščiavimo klinikos Plungėje adresas – J. Tumo-Vaižganto g. 91 (buvusi poliklinika)

2020-04-09

Karantino laikotarpiu Karščiavimo klinika Plungėje veikia  J. Tumo-Vaižganto g. 91 pastato pirmame aukšte,  klinikos koordinatorius  – gydytoja Jurgita Anužienė (tel. 8 658 23035).

Karščiavimo klinika teikia ambulatorines paslaugas 18-60 metų amžiaus karščiuojantiems pacientams, turintiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų, t. y.,  kai žmogaus kūno temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną yra 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistinių preparatų vartojimo), kai asmuo turi  bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų (šaltkrėtį , kosulį , gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą).

Veiksmų seka tokia: karščiuojantis pacientas skambina savo šeimos gydytojui telefonu.  Šeimos gydytojas į vertina, ar skambinantis pacientas atitinka nurodytus kriterijus ir, jeigu taip, priima sprendimą dėl tikslingumo pacientą siųsti į Karščiavimo kliniką. Šeimos gydytojas užpildo Elektroninėje sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje (toliau – ESPBI IS) ir elektroniniu būdu pasirašo elektroninio siuntimo į Karščiavimo kliniką formą E027 „Siuntimas konsultacijai, tyrimams, gydymui“. Siuntime aprašoma ligos ir epidemiologinė anamnezė, paciento sveikatos būklės į vertinimo informacija (surinkta nuotolinės konsultacijos metu) ir paciento kontaktiniai duomenys (mobiliojo ryšio telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas).

Šeimos gydytojas susisiekia telefonu su Karščiavimo klinikos koordinatoriumi ir praneša, kad išrašytas siuntimas, nurodo paciento vardą, pavardę, asmens kodą ir kontaktinį paciento telefono numerį .

Karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša Karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar karščiuojantis pacientas gali į Karščiavimo kliniką atvykti savo automobiliu arba būti atvežtas kito asmens.

 Karščiuojantis pacientas informuojamas, kad į Karščiavimo kliniką reikia atvykti ne vėliau kaip 10 min. prieš paskirtą laiką. Atvykus į Karščiavimo kliniką nurodytu laiku, pasitinka koordinatorius, negalima lipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip, prašome vykdyti koordinatoriaus nurodymus.

į Karščiavimo kliniką į leidžiami tik pacientai, lydintys asmenys nebus į leidžiami, su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jeigu karščiuojantis pacientas negali asmenine transporto priemone atvykti (ar būti atvežtas kito asmens) į Savivaldybės paskirtą karščiavimo kliniką, karščiuojančio paciento atvežimą į   karščiavimo kliniką organizuoja Savivaldybė. Draudžiama vykti į Karščiavimo kliniką taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.